ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
یکی از پرسروصدا ترین پرونده های مربوط به ربایش فرازمینی مربوط به مامور پلیسی است که تا همین امروز اصرار دارد که توسط موجوداتی بیگانه دزدیده شده بود، او به حدی به حرف های خود اطمینان داشت که در مورد ادعاهایش ده ها مستند و گزارش ساخته شد و بیش از دوبار نیز به طور زنده با او مصاحبه شد، نام این شخص آلن گودفرای است...


آلن گودفرای مامور پلیسی در یورکشایر غربی انگلیس بود، او امسال 35 سالگی ربایش خود توسط فرازمینی ها را در همایشی کوچک اما جالب دوباره خوانی کرد.

در 28 نوامبر 1980 گودفرای که در جستجوی تعدادی  گاو گم شده بود در 15 کیلومتری خارج از شهر در جستجو بود که ناگهان از دور متوجه جسمی روی جاده شد، گودفرای در ابتدا با تصور اینکه در حال مشاهده یک اتوبوس است به سمت آن رفت اما پس از اینکه نزدیکتر شد جسمی بزرگ و دوار را دید که در فاصله ای بسیار بسیار نزدیک به زمین در حال پرواز بود به طوری که بوته های کنار جاده را میلرزاند.

گوفرای دراین باره میگوید: "ان جسم با سرعت بسیار بسیار زیادی به دور خودش میچرخید من پس از مشاهده سعی کردم از ان دور شوم که ناگهان نور شدیدی به چشمانم تابیده شد، وقتی چشمانم را باز کردم ماشین کمی درون بوته ها فرو رفته بود و خبری از جسم نبود من به ایستگاه برگشتم اما متوجه شدم چیزی نزدیک به 20 دقیقه دیرتر از چیزی است که باید باشد".


(گودفرای و فرانک بویت در حال صحبت دو روز پس از حادثه در شبکه بی بی سی)

در ابتدا گودفرای از گزارش کردن خودداری کرد چراکه مطمئن بود همه او را دیوانه خطاب خواهند کرد اما پس از شنیدن اخبار درمورد گزارش یک کشاورز از جسمی نورانی دقیقا در همان زمان و حدود 10 کیلومتر دورتر کم کم این جرئت را پیدا کرد، در واقع او با کمی پرس و جو و جستجو متوجه شد که بسیاری در همان زمان و در همان حدود مکانی این جسم را دیده اند در نتیجه او یک پرونده تشکیل و با همه ی افرادی که ادعای دیدن ان جسم را داشتند مصاحبه کرد.


 گودفرای متوجه شد که در مدتی حدود 15 دقیقه پس از تابیده شدن نور شدید بیهوش بوده است، او به مرور به یاد آورد که در لحظه ی تابش نور موتور ماشین و لامپ ها از کار افتاده بودند دقیقا چیزی که در گزارشاتی مشابه در سال های 1960 و 1970 نیز دیده شده بود، 5 روز بعد آلن گودفرای مدعی شد که همه چیز را به خاطر میاورد و اینکه توسط فرازمینی ها ربوده شده بود.


گودفرای میگوید: "به خاطر میاورم که در اتاقی بسیار عجیب بودم و مردی با نامی شبیه به یوسف به طور ذهنی و در واقع در ذهن من سوالاتی را از من میپرسید، در ان اتاق سگی سیاه نیز وجود داشت و همین طور تعدادی چراغ نورانی عجیب بر روی دیوار تقریبا قوس دار".


پس این اظهارات سیلی از نامه ها و مصاحبه ها باگودفرای ترتیب داده شد و در یک شب تیتر ادعاهای او به صفحات اول روزنامه رسید، تعدادی معتقدند که او تنها در جستجوی شهرت بوده است، پلیس بلافاصله او را مجبور کرد در چندین جلسه ی روانشناسی و تست دروغ سنجی شرکت کند و در کمال تعجب همگی انها در تصدیق صحبت های او بودند.


(تصویری از جسمی که گودفرای مشاهده کرده بود)

جِنی رندلز در این مورد به بی بی سی گفته بود:" آقای گودفرای در طول مدت صحبت های به طور دقیقی راست گو و هشیار بود و تست های دروغ سنجی همگی صحت سخنانش را نشان میدادندف با این حال خود آقای گودفرای نمیداند چیزهایی که دیده رویا بوده اند یا واقعیت او تنها میداند که انها را دیده است".

آلن گودفرای 5 سال بعد به دلایل فشار شدید روحی از خدمت استعفا داد.

سید جمشید اشرف

در بی نهایت سیاره بی نهایت زندگی وجود داره فرازمینی ها با دستکاری در کرومزوم های انسان تکنولوژِی را بما هدیه دادند ما دو رگه ایم

Bad Guy

سلام آدم فضایی ها وجود ندارن و نداشتن هیچوقت اینها تنها بخشی از پروژه بزرگ ایلومیناتی هستش.

faust

براى دوست گرامى sam
خط اول كامنتتون بسيار پر معنا بود برام براى همين اين نكته رو با استناد به همون جهان رياضى وار مى گم، با توجه به گستردگى كيهان و دامنه ى هنوز در حال گسترش هستى و و ميزان اندك دستيابى بشر به حتى مشاهده ى اين گستره بخاطر محدوديت سرعت نور، و با نگرشى بر پايه علم احتمالات (از زير شاخه هاى علم رياضى ) احتمال اينكه در نقطه ى ديگرى از كيهان نه تنها حيات بلكه شخصى با گونه ى ژنتيكى شما (يا هر انسان )روى زمين با نام و مشخصات ظاهرى يكسان و با زندگى و سرگذشت كاملاً يكسان با شما وجود داشته تقريباً ١٠٠ درصد است

ایکس من

دوست عزیز اگه دقت کرده باشی این اتفاق توانگلیس افتاده نه آمریکا!

ali

تا حالا دقت نکردین چرا همه این داستانا تو امریکاس؟ باور کنین همش فیلمه من با نظر sam موافقم و به نظر من اینا اماده سازیه واسه تکنولوژی آیندشون که قراره استفاده کنن و بزارن تقصیر موجودات فضایی

sam

همه ما میدونیم جهان تا خد زیادی به ریاضیات شبیه هست اینو دیگه نظریات انیشتین و .. ثابت کرده حالا در یک معادله ریاضی عدد هر چقدر بزرگ باشه اما فرمول تغییر نمیکنه !!! حالا جهان هم دقیقا به همین صورته تا الان هر موجود زنده ای به وجود اومده روی کره زمین بوده لز دوره پرکامبرین و تک سلولی ها بگیرید تا ما انسان ها!!! وگرنه دایناسور ها نابود نمیشدن که بعدش ما بیایم رو کره زمین بلکه اونها در همین جا ادامه زندگی میدادن و ما رو یه کره ی دیگه به وحود میومدیم ولی اینجوری نشده!!! پس شک نکنید ادم فضایی و این چرت و پرتا همش ادعاهای غربه یکی از دلایلش منحرف کردن شوروی و ترساندنش تو جنگ سرد بود یکی دیگشم برای شاخ جلوه دادن خودشون که مثلا با ادم فضایی در ارتباطن هه چه مسخره

امید

سلام به نظر من هم وجود دارند موجوداتی که جز انسان ها نیستن ..من خودم هم دیدم

ریحانه

چقدر خوبه این سایت

فرشاد

به نظر من اینکه فرازمینی ها وجود دارند،هیچ شکی نیست.
خیلی غیرمنطقیه که فکر کنیم در این گیتی به این پهناوری،تنها زمین قابل سکونت و تنها ما انسان ها موجودات حاضر در آن باشیم.من که به شحگخصه خیلی دوست دارم ببینمشون!

امید

دمت گرم از این مطالب بیشتر بزار

ارسال نظر جدید