ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
جزیره و تمدن گم شده آتلانتیس یکی از قدیمی ترین به ظاهر افسانه های تاریخ است، افسانه ای که اولین بار توسط افلاطون به آن اشاره شد، بر این اساس افلاطون زمانی که در اقیانوس ها و مرز قاره ی آفریقا بوده جزیره ی بسیار بزرگی را دید که تمدنی بسیار کهن سال ها قبل در آنجا زندگی میکرده اند و به دلایلی آنجا را ترک کرده اند، اشارات افلاطون به حدی دقیق و واضح است که نشان میدهد او مشخصا توانسته خود این مکان را از نزدیک ببیند، افلاطون حتی توصیفی از شهر و عظمت ان نیز داشته.


امروزه اما وجود این تمدن و جزیره به دلیل نبود مدارک کافی از طرف دانشمندان نفی میشود، جالب اینجاست با بررسی تمام نقشه ها و کتب تاریخی چیزی نزدیک به 5هزار جزیره ی گم شده در اقیانوس ها وجود دارد که البته معروف ترین آنها همین تمدن اتلانتیس است.

بر اساس شواهد تاریخی این جزیره وسعتی بسیار زیاد داشته و مردمان آن توان سفر به آسمان ها را داشته اند و مکان آن دقیقا در اقیانوس اطلس و مابین قاره آفریقا و آمریکا توصیف شده است.(عجیب اینجاست در بعضی متون بسیار قدیمی دقیقا به قاره آمریکا با عنوان "سرزمین مِیوِون ها" اشاره شده است).

اما به هرحال در دنیای امروز وجود این تمدن نفی میشود، در یکی از دقیق ترین نقشه های جهان مربوط به سال 1882 میلادی مکان این تمدن مشخص شده است، در این نقشه حتی مسیری نیز از همین جزیره به سمت قطب جنوب وجود دارد!.
در سال 2013 اما در آخرین تصاویر سه بعدی دقیق (X*Y*Z) منشتر شده از زمین ناهماهنگی های بسیار عجیبی در همان مکان ها پیدا شد، این مکان در عمق 500 متری آب قرار دارد که طولی نزدیک به 25 کیلومتر دارد.

تا به حال اطلاعات دقیقی در این زمینه منتشر نشده است.

برای دیدن کلیپ این مکان در اقیانوس کلیک کنید

عباس

من عاشق این جزیره افسانه ای هستم خیلی دوست دارم تجربش کنم واقعا خیلی قشنگه

سناتور

آخه آب اقیانوس اگه تمام یخهای جهان ذوب بشه میگن بیست و پنج متر بالا میاد البته کل دنیا،تو متن گفته پونصدمتر زیر آب رفته.مثلا تو چندهزارسال.خیلی زیاده که.

امیر

اقا من رفتم اما ادرس اشتباهی بود گفتن اینجا نیس ،حالا اگه کسی میدونه بگه برسم چاق سلامتی

محمد

داداش من شمارشونو ندارم خودت زحمتشو بکش

شهریار فدایی

آقا محمد یه زنگ بهشون بزن این پینهادو بده. شاید به فکرشون نرسیده، یه کمکیم به حل این معمای تاریخی کرده باشی. نمیزنی من بزنم

امیر اتابک

خیلی چیزها هست که خیلی ها دارن سعی میکنن تا عوام ازش مطلع نشن .... از روشن شدن حقیقت برای مردم عادی وحشت دارن

Soroush ZD

آتلانتیس و رازهای نهان!!!
اگه واقعا همچین منطقه ای بوده خیلی دوس دارم تو دوره ای که زنده ایم پیدا بشه

سعیدصیادی

مطالبتون عالیه ازخوندن همش لذت میبرم و لذتی ناشناخته تو وجودم از خوندنشون حس میکنم طوری که دوست دارم این حس تکرار بشه

محمد

خب غواص بفرستن بره اون نقطه رو جستجو کنه کار سختی نیست

ارسال نظر جدید