ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
یک مشکل ارثی تا چه حد میتواند عجیب و خاص باشد؟!یکی از موارد بسیار عجیب در تاریخ بشر مورد عجیب ادوارد مورداک است که او را به مرد دو چهره معروف کرد. ادورارد مورداک یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی انگلستان بود، او یک نمونه ی بسیار نادر از بیماری های نژادی و خصوصا مربوط به ژن بود،ادوارد یک صورت دیگر در پشت سر خود داشت!این صورت فاقد قدرت تکلم یا خوردن بود، اما میتوانست ناراخت یا خندان شود! نکته ی جالب تفاوت حرکات این صورت با صورت اصلی ادوارد بود،ممکن بود یکی خندان و دیگری ناراحت باشد.دکترهای بسیاری او را معاینه کردند اما به علت نبودن اطلاعات کافی و همین طور عجیب بودن این ناهنجاری هیچ دکتری جرئت انجام عمل جراحی را نداشت،ادوارد به دکترها التماس کرد تا این صورت شیطانی (لفظی که خودش به کار میبرده) را بردارند اما هیچ کس جرئت این کار را نداشت.


نکات بسیار عجیبی درمورد این صورت وجود دارد،اول اینکه ادوراد دچار هیچ مشکلی مانند صرع و یا تشنج و یا عقب افتادگی ذهنی نبود و مانند این بود که این دو میتوانند به شکلی کاملا عادی با هم زندگی کنند! اما ادوارد بارها به خانواده و دکترهایش گفته بود که شب ها موقع خواب این صورت برایش حرف میزند واز او میخواهد کارهای وحشتناکی انجام دهد!


او حتی گفت این صورت ریچارد نام دارد و توسط یک نفرین به من چسبیده،دقیقا مشخص نیست اینها توهمات خود او بوده یا واقعیت اما دکتری که او را تحت نظر داشته از تغییرات گاه و بی گاه و بسیار عجیب رفتار ادوارد مطالبی دارد.


در سال 2006 با انجام یک ازمایش دی ان ای روی نوادگان خونی ادوارد مشخص شد علت اصلی این بیماری میتواند به صدها سال قبل برگردد، زمانی که حکام بریتانیا برای جلوگیری از انتقال قدرت و ماندن این قدرت در میان افراد خانواده ی خود اقدام به ازدواج با خواهران خود میکردند،هدف از این ازدواج ها تنها تولد بچه برای در دست گرفتن قدرت بود که عموما یا عقب مانده و یا مشکل دار بودند، اما انهایی که سالم بودند نیز دچار مشکلات ژنی میشدند که باعث تولد افرادی مانند ادوارد شد... او عموما اجازه ی عکاسی از خودش را نمیداد و تعداد بسیار کمی عکس از او در دست است.


ادوارد در سن 23سالگی خودکشی کرد.

اروشا

بلا به دور

علی موسوی

ادوارد مورداک چیه بابا؟ اسمش ادوارد موردریکه!مورداک چیه خدایی:|| درست بخون دیگه!

پاسخ :

به انگلیسی اینطور نوشته میشه : Edward Mordake که اگر توی ویکیپدیا برید نوشته که در گاهی اوقات به این لفظی که شمام گفتید تلفظ میشه : Edward Mordrake https://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Mordake لطفا تحقیق کنید بعد انتقاد....

محمد

ریش شبا باست نجوا نمیکنه.
ولی صورت دوم مرداک شبها با نجواهایی که میکرده اون بنده خدارو ازیت میکرده.

امیدوارم که برای هیچ کس چنین اتفاقی رخ نده.

Alireza Juve

یه زنی هم تو فرانسه بوده که ریش داشته و ریشش تو هرروز 20 سانت رشد میکرده و با همین ریش خودش کسب درامد هم میکرده.

hoSSein

خیلی ناجور خدایی :|

ارسال نظر جدید