ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
دختر نگونی بختی که در جوانی قربانی اتفاقی بسیار عجیب شد،اتفاقی که حتی شنیدن صدای ان نیز حسی از ضعف را القا میکند،انلیش میشل المانی جز معدود موارد دنبال شده توسط محققین و خبرگزاری هاست که تا به امروزی نیز پاسخ درستی درمورد علت ان یافت نشده است...مشکل او از 20 سالگی شروع شد، در ابتدا او دچار سرددرد شده بود، اما پس از مدتی او دچار هزیان و شنیدن صداهایی عجیب شد، در طول مدت 6ماه 12 دکتر او را دیدند و هیچ کدام دقیقا متوجه دلیل اینکه او در طول 2هفته چنین رفتاری از خود نشان میداد نشدند، نکته ی بسیار عجیب درمورد او فرار او از دست انجیل و هرچیز صلیب نشانی بود!


همین مسئله باعث شد مادر فکر کند که او دچار تسخیر شیطانی شده است، در ابتدا اسقف کلیسا از دیدن او امتنا میکرد اما بالاخره او را دید و تصمیم گرفت به همراه دو کشیش دیگر به مدت 10 ماه روی او اعمال مورد نظر خود را انجام دهد... میشل هر روز میگفت که صورت های شیطانی میبیند و صدایی میشنود که میگوید او در جهنم خواهد سوخت!


او به طور ناگهانی عصبی میشد و حمله میکرد، به زیر میز میرفت و مانند سگ پارس میکرد، با سرعت خود را به دیوار میکوبید و مادر او بارها گفت که او را با چهره ی شخص دیگری دیده است.


در سال 1975 اسقف جوزف استانگ نماینده ی خود ارنولد رنز را برای چندین مرحله تطهیر اما به شکل کاملا مخفیانه ارسال کرد. درمان او بسیار کند پیش میرفت و دیگر رسانه ها اجازه ی تصویربرداری نداشتند، اما از همان بیرون خانه صدای فریادهای بسیار بلند و ترسناک میشل و سخنان عجیب و گاها بسیار بد او شنیده میشد،مادر او بعدها از فرار او از صلیب و فریاد او هنگام درمان توسط اب مقدس سخن گفت....


میشل در 1976 و در 23 سالگی از دنیا رفت،کالبدشکافی سوتغذیه و کم ابی را عامل مرگ او مشخص کرد،هرچند خانواده ی او این علت را نخوردن غذا توسط خود او اعلام کرد اما بسیاری این را دروغ میدانند و عنوان کردند که انها تنها میخواستند از دست او خلاص شوند.(مادر و کشیش به یک سال زندان به علت عدم نگهداری از او محکوم شدند)


کشیش رنز در دادگاه نواری را نشان داد که دران از تمام مدت کارهایش فیلم گرفته بود،در بعضی از این تصاویر نکات عجیبی به چشم میخورد،از حرکات بی اختیار عجیب میشل و در یک مورد چیزی شبیه به صلیب که درون شکم او مشخص میشود،چشمان میشل به شدت تغییر کرده بود و اطراف ان به شکل عجیبی سیاه شده بود.


روانشناسان امروزه مشکل او اسکیزوفرنی فراپارانوئید میدانند،اما همین موقع هم بسیاری از روانشناسان پس از معاینه ی او این مورد را رد کرده بودند.


میشل درمدت درمان خود از رفتن به جهنم تا بلعیده شدن توسط شیطان و کشیدن بار گناه دیگران سخن گفته بود و رفتار بسیار عجیبی از خود نشان داد اما مورد هرچه بود،باعث مرگ اوشد.


کلیپ صوتی از حادثه

تصویر 1

تصویر2

surush

موجوداتی هستند که چنین قدرتی رو پیدا کردند که موجودات ضعیفو اذیت کنن حالا اسمشو مجودات بیگانه یا فرازمینی یا اجنه یا هرچی دیگه میزارین.انسان هم روند تکاملیه خودشو ادامه بده به شرط منقرض نشدن میتونه از تمام قدرت خودش استفاده کنه حتی من معتقدم میتونه غیب بشه یا به هرجای این جهان هستی بدون مشکل قدم برداره بعضی دیگر مقداری از ماپیشرفته تر هستند که هنوز از ابزار و... برای جابجایی استفاده میکنن مثل بشقاب پرنده یا یوفوها اما زمانی محقق میشه که بتونیم از تمامیه درصد مغزمون استفاده کنیم که همیشه جاودانه خواهم ماند این اتفاقات دیگه الان رخ نمیده چون انسان به اون پیشرفت رسیده که این موجودات را رصد کنن و دیگه اینجا نیستن و جاهای دیگه مشغول سرگرمی هستن
موفق باشین

بنفش!!

وای چقدر بد..

علیرضا

آره میگفت منم ب ب ر خوف کردم یره

لادن

ساعت 1:40 دقیقه شبه و من این کلیپ صوتی رو گوش دادم.وحشت کردم.

ghasem

بله درسته به فارسی میگه منم ببر کاملا واضح میگه

امین

من فایل صوتی رو گوش کردم و توی تصویر یه چیزهایی در مورد قبل از تولد این دختر توضیح میده تو فایل صوتی اگه دلشو دارین گوش کنین همش داره به زبان المانی حرف میزنه ولی همون اوایلش به انگلیسی میگه why me یعنی چرا من بعدش هم اگه توهم نزده باشم دوبار میگه به فارسی منم ببر نمیدونم شاید توهم زدم و لی بازم گوش کردم همینو گفت اگه فایل صوتی رو گوش کردین دقت کنین ببینید درست میگه یا نه ؟

abbas

وای چه دختر شیک و خوشگلی بود اوف معرکه بود واقعا....این بزرگ میشد چی میشد واقعا حیف.....با این سن کمش واقعا دمش گرم.....ولی آخه چرا یه دفه اینچوری شد من مطمئم بخاطر خوشگلی و زیبایی که داشت دشمن زیاد داشت و نفرینش کردن یا طلسم شده چون صد در صد بهش حسودی میکردن که ب این روز در اومده.ولی من بازم برام قابل هضم نیست اون عکس در به داغون اصلا شباهتی ب اون عکس خوشتیپ نداره ادم عقلش قبول نمیکنه.ولی من خیلی سایتها گشتم حتی اگه اسمشم سرچ کنید دقیقا همین عکسا میان

اتابک

قبلا هم ازین اتفاقها چندین مورد گزارش شده بود ... اول فیلم جنگیر کارگردان چند نمونش رو میگه

بابک

چه صدای وحشتناکی اصلا نمی تونم تصور کنم که یه دختر بتونه همچین صدایی تولید کنه ولی حیف آلمانی حرف میزدن هیچی نفهمیدم

Inferno

Satan wants her

javad company

خیر نبینی
خوف کردم

سهیل

دوست عزیز ویدیو چیزی هم راجبش داری
یا از گذشتش اطلاعاتی در دسترس هست

ارسال نظر جدید