ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
سال هاست تصاویری از فضا و خصوصا ماه و مریخ منتشر شده است که باعث ایجاد این شبهه شده اند که ایا واقعا انچه ما میدانیم چیزی است که باید باشد؟! ناسا و سازمان های فضایی در سراسر دنیا مدت هاست طوری رفتار میکنند که انگار دوست دارند این شبهه را هرلحظه قوی تر کنند، هرچند هیچ اثباتی در تایید و یا تکذیب این تصاویر وجود ندارد و هرکدام از جناجین نظر خود را قبول دارند اما به هرحال نباید از این نکته غافل شد که همواره باید مقداری بسیار کمی احتمال را به غیرممکن نسبت دهیم، احتمالی که اگر حقیقت باشد تصور ما را به طور کامل تغییر خواهد داد...


یکی از ماهواره های عکس برداری انلاین ناسا در مدار مریخ در مدت دوماهه ی اخیر بیش از 50 عکس بسیار باکیفیت از سطح مریخ منتشر کرده است که تعدادی از این تصاویر دارای خصوصیاتی فوق العاده عجیب هستند، دو عکسی که از انها به عنوان اثبات کنندگان نهایی وجود حیات در مریخ یاد میشود، این دو تصویر توسط خود ناسا منتشر شده است و توضیح ناسا درمورد انها این است: این تصاویر را میتوان در زمین نیز به دست اورد، ترکیبی از سایه ها و اشکال مختلف خاک و سنگ که باعث ایجاد نوعی شکل قابل تشخیص میشوند.


با این حال نباید از یاد برد که این تصاویر در نوع خود به منحصر به فرد هستند خصوصا دو تصویر زیر که در مورد هرکدام توضیح داده خواهد شد.


1- خرس در مریخ: تصویری که در ان چیزی شبیه به خرس وجود دارد، کیفیت عکس اصلی به حدی بالاست که متخصصان اعلام کرده اند حتی میتوان وجود مو روی بدن این تصویر را دید، مانند همیشه ناسا تصاویرش را به شکل سیاه سفید منتشر کرد، در مدتی که بشر به فضا رفته است هیچ تصویر رنگی از سطح ماه منتشر نشده است و از مریخ نیز تصاویری کاملا منتخب و گلچین شده منتشر شده است.


هرچند باید این نکته را نیز در نظر گرفت که به احتمال زیاد این تصویر تنها میتواند یک شباهت سایه ای باشد چراکه حتی تصور وجود موجودی زنده در سیاره ای با شرایط مریخ بسیار عجیب و غیرممکن مینماید.2- فسیل دایناسور در مریخ: تصویر زیر که بیش از دو هفته است جنجال هایی بسیار شدید را به راه انداخته و حتی خود متخصصین ناسا را نیز در شُک فرو برده است، این عکس پس از انلاین شدن  بلافاصله حذف شد اما به علت انتشار زیاد دوباره در همان شکل قبلی منتشر شد، در این عکس که نیاز به توضیح خاصی ندارد به وضوح میتوان اسکلت چیزی شبیه به دایناسور را مشاهده کرد، نکته ی جالب این است که نحوه ی قرارگیری ان در سنگ و خاک نیز دقیقا مانند فسیل های زمینی است.3- استون هنج و هرم در مریخ: یکی دیگر از تصاویری که از همین ماهواره ی عکس برداری منتشر شده است و یکی هم توسط کاوشگر کنجکاوی مربوط به دو شکل نسبتا آشنا در زمین است.

هیچ کدام از این تصاویر رنگی منتشر نشده اند.


(هرم در سطح مریخ)


(استون هنج در زمین)

(شکلی شبیه به استون هنج در مریخ)

surush

من با علی موافقم ولی راجب عکس دایناسور و عکس های دیگه موافقم ک حیات وجود داشته روی مریخ و معتقدم ابتدا موجوداتی روی مریخ زندگی میکردند

علی

با سلام
اولین عکس که شبیه خرس دیدینش با کمی نگاه دقیق میفهمید که دوتا سخره جداگانند که چون از بالا بهش نگاه میکنید شکل سرخرس میبینیدش(به سایه وسط گردن نگاه کنید)......

محمد 1994

نویسنده مطالبت فوق العادس همشو خوندم ولی میشه راجع به این متن توضیح بدی
گاهی اوقات تصاویر و فیلم هایی منتشر میگردد که در ابتدا عجیب و به مرور بسیار ترسناک میشود! این مورد یکی از ان هاست، ویدئویی عجیب که در ان....

این ویدئو در تاریخ 28 اگوست 2010 برای اولین منتشر شد، در این ویدئو زنی با ماسکی بر چهره قرار دارد که در حال خوردن چیزی شبیه به ساندویچ است، هرچند ماسک او محلی برای خوردن ندارد و در واقع او ادای خوردن را درمیاورد، همین طور در این ویدئوی عجیب رادیو در حال صحبت درمورد اخبار جنگ جهانی دوم است! در نهایت در انتهای ویدئو شخصی پشت سر این زن قرار دارد و همینجا ویدئو تمام میشود (در نسخه ی کامل پس از این همان شخص و صندلی خالی قرار دارند، پس از ان مردی بر روی پله ها ایستاده است و پس از چندثانیه تصاویری درهم و برهم شبیه به دویدن شخصی با دوربین در محیطی تاریک وجود دارد)، این فایل اولین بار با عنوان "پ*ورن عادی برای مردم عادی" منتشر شد بررسی ها نشان میدهد این زن دچار استرس بسیار زیادی است و حتی در حال گریه کردن است و یا برعکس!

در تاریخ 5 ژانویه ی 2011 در ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد شخصی ادعا کرد این فیلم تصاویری از تجاوز و قتل فجیع یک دختر در انگلیس است هرچند این حرف هرگز اثبات نشد،این ویدئو اگر واقعی باشد یک جنایت و اگر شوخی باشد یک شوخی عجیب است! (امکان اپلود ویدئوی کامل وجود نداشت)

پاسخ :

کجاشو متوجه نشدی؟

.نفس.

درخواست نویسنده بدین مطمعنا با چندتا نویسنده سایت ازین حالت درمیاد

اميرعلي

فردين عجيب ترين ويديو هارو نميخواي بزاري؟؟؟؟؟؟

porix

مثل همیشه عالی ....فردین جان جدیدا خیلی کمتر مطلب میزاری البته اینم میدونم که سرت شلوغه و وقت نمیکنی ولی فکر من و امثال منو بکن که هر روز یه سری میزنم به سایت :))

پویا

ممنون.
در مورد عروسک نفرین شده ی رابرت هم مطلب بزار.

.نفس.

خیلی ممنون
جالب بود

امید

فردین جون میتونی در مورد یوفو ها هم مطلب بذاری؟

پاسخ :

چشم...قبلا زیاد گذاشتم البته

امید

با همین فرمون برو جلو

محمد

عالی بود داداش فردین دستت درد نکنه ....سعی کن بیشتر در مورد چیز عجیب بزاری

ارسال نظر جدید