ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
تا به امروز تصاویر بسیار زیادی از ماه منتشر شده است که در ان مدارکی دال بر وجود برج ها و پایگاه های مخفی روی این قمر وجود دارد، با توجه به اینکه ماه همواره  یک روی تاریک دارد بشر همواره خیال پردازی و یا توطئه پردازی های خاصی دراین مورد داشته است، تصاویر موجود جز معتبرترین و عجیب ترین تصاویر منتشر شده توسط ناساست...


تصویر زیر مربوط به یکی از ماموریت های اپولوست که دران میتوان برج ها و مناطقی را دید که به نظر شبیه به پایگاه و یا منطقه ای ساخته شده است.تصویر زیر مربوط به سال 2005 است که در ان جسمی که به وضوح دارای چراغ است دیده میشود در راستای این تصویر عکس دیگری نیز وجود دارد که در ان نقطه ای نورانی مشخص است.
تصویر زیر مربوط به یکی از ماموریت های تصویری ناساست که در ان جسمی برج وانند به طول حدودی 5 کیلومتر دیده میشود، این تصویر را برج بابل روی ماه نامیده اند.surush

شما خودت از افراد این موسسه البته برای کشورت ایران خدمت کنی و در اولین سفرت به ماه چیزه ای عجیب زیادی رو یدا کنی و حال در نظر بگیریم که تونسته باشی با بیگانگان هم ارتباط برقرار کنی میتونی اونارو علنی کنی؟

محمد

من با یاشار موافقم در کل

امیر حسین خان مگه رفتن به ماه مث اینه که میخوای با اتوبوس بری مشهد یهویی راه بیفتی بری؟
میدونی چقد خرج داره؟
چیز عجیبیم تو ماه نیس که بخوان دوباره برن

مجتبی

ماه از زمین مشخصه و قابل برسی هستش ، البته اینکه ماه از لیست کاوش های ناسا خارج شده یه جورایی پنهان کاریه

Yashar

اقای امیرحسین خان منکه مدیر ناسا نیستم چه می دونم چرا از دهه شصت تاحالا دیگه سفری به ماه صورت نگرفته ولی واضح ترین دلیل اینکه این تئوری توطئه ساختگیو الکیه اینه که تو پروژه اپولو 11 و خیلی از پروژه های دیگه ی ناسا هزاران نفر از ملیت های مختلف همکاری کردن اگر همچین چیزی بود حداقل تو همه ی این سال ها دیگه یه نفر باید افشاگری می کرد که فرضا پروژه اپولو 11 ساختگی بوده که با توجه به تعداد ادم های درگیر تو این پروژه این تئوری توطئه سالهاست پروندش بسته شده و به زباله دانی تاریخ پیوسته. این حرفها شاید تو زمان جنگ سرد و همون دهه 60 یا 70 ارزشی داشته ولی الان واقعا قدیمیو خسته کنندس و استدلال هایی که تئوریسین های توطئه پیشنهاد میدن واقعا بچه گانست و مشخص که کلا تحصیلات اکادمیک نداشته و ندارن و فقط دنبال عوام فریبین. این حرفها شاید رو عوام تاثیر بزاره ولی رو جامعه دانشگاهی (جامعه دانشگاهی ایرانو نمی گما که سی شی پول خوردم نمی ارزه!) تاثیری نداره و اینجور عوام فریبیها حداقل 30 ساله پروندش بسته شده. یه پیشنهادم به شما دارم اقای فردین. اگه امکانش هست یکم مطالبو از حالت عامه پسند به علمی تغییر بده.
با تشکر

پاسخ :

سلام.... قصد داشتم این کارو کنم ولی گفتن ممکنه باعث بشه بعضیا دیگه از مطالب خوششو نیاد ولی چشم سعی میکنم از این به بعد تا حدی که در توانمه بیشتر علمی شه مطالب.

امیرحسین

یاشار خان
جواب یه سوال منو بده:
چرا بعد از دهه شصت میلادی دیگه سفری به ماه صورت نگرفته؟؟؟؟

Yashar

دمت گرم اقای امیرحسین خان! ملتی رو از جهل و نادانی در اوردی پرفسور! به گرد بودن زمین چی, اعتقاد داری یا میگی اونم ساختگیه هان!? بابا بیشتر کامنت بزار از نظرات گهربارت بیشتر استفاده کنیم به خدا!

امیرحسین

من یکی حتی به رفتن انسان به ماه شک دارم
البته شک نه مطمئنم ک سفر انسان به ماهکاملا ساختگی بوده
اصلا چرا بعد اون ماجرا دیگه هیچ سفری به ماه صورت نگرفته؟؟؟؟
و دلایل دیگه ک جا برای گفتنش نیست

Yashar

سلام
می خواستم سواله دوستمون که پرسیده بود که مگه ماه نمی چرخه که همیشه یک طرفش رو به زمینه رو جواب بدم.
ماه هم به دور زمین می چرخه هم به دور محور خودش اما مدت زمان گردشش به دور زمین حدودا 27.322 روز است و هم چنین مدت زمان چرخشش به دور محور خودش هم 27 روز است. به دلیل همزمانی تقریبی این دو چرخش، از دید ناظر زمینی اینطور به نظر می رسه که انگار ماه همواره یک طرفش رو به زمین قرار داره.
با تشکر
مرجع:http://m.space.com/24871-does-the-moon-rotate.html

مهراد

یه سوال! ماه مگه به دور خودش نمی چرخه که یه روش همیشه تاریکه؟!!!

پاسخ :

نه...ماه به خاطر جاذبه ی زمین همیشه یه روش به زمینه و نمیچرخه.

امید

من از طرفداری دارم مطالبت رو میخونم با همین فرمون ادامه بده ممنون تشکر

ارسال نظر جدید