ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
جنگ جهانی دوم انتهای بربریت انسان ها بود، جنگی که در ان خون ها ریخته و کشورهای بسیاری ویران شدند، هیتلر به عنوان یک راس اصلی جنگ دشمنی عجیبی با استالین داشت، دشمنی که بیشتر شبیه به جنگ امپراطوری های بسیار قدیم تاریخ بود زمانی که برای نشان دادن قدرت خود دست به هرکاری میزدند، جنگی از سر کینه و قدرت.


در جنگ جهانی دوم، در زیر تمام کشتارها و نابودگری ها اتفاقات دیگری نیز در جریان بود، جنگ میان هیتلر و استالین در حال عبور از یک تنفر عادی بود، هیتلر و استالین که تا قبل از جنگ پیمان همکاری داشتند پس از حمله ی المان به شوروی به شکلی بسیار مصرانه میجنگیدند، درمورد درگیری شوروی و المان یکی از سربازان امریکایی این گونه سخن گفته است: زمانی که ما برای اولین بار وارد جبهه ی شوروی شدیم از دیدن قصاوت و بی رحمی سربازان این دوکشور نسبت به هم شوکه شدیم، در استالینگراد پای شما تا قوزک در خون فرو میرفت و سربازان المان و شوروی وقتی گلوله هایشان تمام میشد با دستان خالی یکدیگر را سلاخی میکردند.در این میان المان سیستم تبلیغاتی بسیار خاص و قدرتمندی داشت، در این روش انها به سرعت و انتشار عکس و نوشته تمام اروپا و جهان را از کارهایشان مطلع میکردند، سه ماه پس از اغاز جنگ المان و شوروی تصویری عجیب منتشر شد، یاکوب پسر بزرگ استالین تسلیم المان ها شده بود! در ابتدا خود استالین نیز دراین مورد خبر نداشت اما در نهایت این خبر تایید شد، هرچند هیچوقت دقیقا مشخص نشد او تسلیم شده بود یا دستگیر اما به هرحال او در چنگال اس اس بود، او و استالین همیشه مشکلاتی زیادی با هم داشتند و در تصاویر منتشر شده به نظر میرسید او به المان تسلیم شده است، استالین چندین بار با هیتلر درمورد پس فرستادن او صحبت کرد اما هیتلر عنوان کرده بود که اس اس هرگز کسی را رها نمیکند و او خودش تسلیم شده است. (نوشته ای تبلیغاتی که در ان گفته شده: برای استالین خون خود را نریزید، او به سامارا فرار کرده و پسرش تسلیم شده است، اگر فرزند او تسلیم شده شما مجبور نیستید برای او بجنگید.)درمورد رابطه ی یاکوب و استالین گفته شده است: درگیری همیشگی و او استالین باعث شده بود که حتی نتوانند کنار هم بنشینند! روزی پس از یک بحث شدید یاکوب به اتقاش میرود، پس از مدتی ناگهان صدای شلیک از اتاق میاید، او خودکشی کرده بود اما زنده ماند، در همان حال که مادر و پزشکان میایند استالین به او میگوید احمق حتی نمیتوانی به خودت شلیک کنی!

هیتلر در ازای پس دادن او به استالین نابغه ی اسیر شده ی خود ژنرال فردریش پالاس را میخواست اما استالین به هیچ عنوان راضی نشد و گفت او را در اردوگاه کار اجباری مانند سگ خواهم کشت! (تصویری که یاکوب را درکنار فرماندهان المان نازی نشان میدهد)
در نهایت یاکوب به پایگاه شون هاوزر فرستاده شد، این پایگاه تحت کنترل اس اس و هیملر بود، تا اینکه در سال 1943 یاکوب کشته شد، هرچند به شکلی دقیق تا به امروز مشخص نشده که دقیقا علت مرگ او چیست اما تصویری وجود دارد که به او نسبت داده میشود، در این تصویر او بر روی سیم خاردار الکتریکی این پادگان افتاده و گلوله ای به سرش خورده، این طور به نظر میرسد او درحال فرار و توسط یک نگهبان کشته شده باشد. (تصویری که به یاکوب نسبت داده میشود)امید چلسی

عالیییییی. ایول به هیتلر

محمد نبی

هیتلر برای اسم استالین به استالینگراد حمله نکرد برای موقعیت اون بود اینا همش تبلیغات نمی دونم چرا بعضی ها این قدر ساده به موضوع نگاه میکنند.

توسلی

خوب بود

لادن

چه چلاق بوده یاکوب

اتابک

بربریت انسانها دقیقا از 1400 سال پیش شروع شد و همچنان هم ادامه داره

فاطمه

عاااااااااااالی

امیر یونایتد

فـراتـر از جـنـگ
در همین مورد هم فیلم های زیادی هست که مجادله ی تا سر حد مرگ رو نشون میده
بعد از تموم شدن مهمات رو به چاقو و سرنیزه و حتی سنگ و کلاه میارن و با هم میجنگن تا پیروز بشن

Ali ahmad ahmadi

درود بر هیتلر.
داداش اون فلسفه ی عدد 237 رو هم بزار

یه دوست

بازم عالی

چلسی

میگن کل اصرار هیتلر برای فتح استالینگراد همون اسم استالین بود!! هرچقدر هم فرماندهان نظامی میگفتن برای یه شهر ارزشش رو نداره کل جنگ رو روش قمار کنی تو گوشش نرفت !!

Maziar

بينظير بود فردين جان :)

ارسال نظر جدید