ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
Deep web یا Dark web دو اصطلاح متفاوت است که به قسمتی بسیار بزرگ از اینترنت نسبت داده میشود، قسمتی که برای نشان دادن آن چگالی یخ و آب را مثال میزنند، واقعیت این است که موتور جستجویی هایی مانند گوگل طوری طراحی شده اند که تنها میتوانند حدود 5 درصد از کل محتوای مورد استفاده را جست وجو کنند و چیزی حدود 95 درصد از محتوا را بدون جستجو رها میکنند، اما در این 95 درصد چه میگذرد؟ هیچ بدبینی در کار نیست چراکه از 95 درصد موجود تنها 10در صد به شکل سایت قابل مشاهده است، سایت هایی به غایت سیاه و وحشتناک...تجربه ای که به هیچ کسی پیشنهاد نمیگردد....

اینترنت مکانی است که میتواند به طور کامل نمادی از بی قانونی و یا قانون های خودساخته باشد، این نکته در لایه های عمیق و تاریک اینترنت به بهترین شکل ممکن قابل درک میباشد، معروف ترین سایت دنیای تاریک اینترنت سایتی به نام جاده ی ابریشم یا  (Silk Road) میباشد که از زمان تاسیس خود به اصلی ترین مکان برای خرید و فروش مواد مخدر و اسلحه تبدیل شده بود.


(راس اولبریچ)

کاربرد عمومی  این سایت به حدی بالاست که در سال 2014 به عنوان اصلی ترین مکان مجازی برای خرید و فروش اقلام غیرقانونی خصوصا مواد مخدر و اسلحه در تمام دنیا معرفی شد.

تا سال 2012 هیچ گونه مدیریت مشخصی درمورد این سایت وجود نداشت و اف بی آی نتوانست اقدام خاصی درمورد آن انجام دهد اما در 21 اکتبر 2013 شخصی به نام " راس اولبریچ" دستگیر شد که در نهایت اعتراف کرد که مدیریت این سایت را برعهده دارد.

دارایی کسب شده توسط اولبریچ از طریق این سایت به حدی زیاد بود که پلیس آمریکا او را جز ثروتمندترین افراد در زمینه ی کسب درآمد از طریق اینترنت معرفی کرد.

این سایت یک هفته پس از دستگیری اولبریچ بسته شد اما تنها 12 ساعت بعد نسخه ی 0.2 ان روی اینترنت نمایه شد! که اولبریچ آن را وابسته به طرفداران خود دانست.نسخه ی دوم این سایت از سال 2013 تاکنون بیش از 5 مرتبه بسته شده است که دوباره به شکل دیگری توسط افرادی ناشناس آنلاین شده است.

اما مهم ترین نکته درمورد این سایت اتهاماتی است که به شخص اولبریچ نسبت داده شده است، پس از بیش از 6 ماه دادگاه و اتهامات گوناگون در نهایت اولبریچ در می 2015 به اتهام اجیر کردن یک آدم کش برای کشتن 6 نفر و همچنین فروش غیرقانونی مواد مخدر، اسلحه، اعضای انسان و انسان به حبس اَبد محکوم شد.


(حمایت طرفداران سایت از اولبریچ)

سایت جاده ی ابریشم تنها در سال 2015 بیش از 9.1 میلیون دلار فروش غیرقانونی خصوصا در زمینه ی مواد مخدر داشته است.

طرفداران این سایت اما وجود این سایت را بسیار مهم و ضروری میدانند و آنرا برای جلوگیری از ورود مستقیم فساد به خیابان ها بسیار مفید میدانند و بارها در حمایت از اولبریچ تظاهرات کرده اند.

یکی دیگر از کاربردهای این سایت امکان سفارش ساخت و طراحی هویت ها و شناسنامه های جعلی است که در این زمینه پلیس فدرال آمریکا حساسیست بسیار زیادی به خرج میدهد اما تا به امروز نتوانسته است در این زمینه کار خاصی انجام دهد.

مدیر جدید این سایت شخصی است که خود را ویلیام معرفی کرده است و بیشتر تمرکز خود را بر روی فروش انواع جدیدی از مواد مخدر گذاشته است.

mofsed

به نام خدا
تنها 3 ساعت بعد از دستگیری اون فرد سایت دوباره راه اندازی شد نه 12 ساعت !!
silk road یکی از مخفی ترین سایتای مارکتینگ تو دارک نته !! دسترسی به ادرس سایت واقعا سخت و زمان بره.

Morteza

با سلام
به نظر من اون عزیزانی که جنایات و شکنجه های این سایت ها رو تماما به گوانتانامو و اینچنین زندان ها نسبت میدهند از ذات شیطانی بعضی از انسان های عادی غافل موندند،لازم نیست حتما شغل آدم شکنجه گری باشه تا بتونه اینقدر پلید بشه،نمونش ادمایی که تا پارسال مثه یه شهروند خوب تو کشورشون بودند و الان دارند او داعش سر آدما رو میبرند،در ضمن اکثر این شیاطین زن و کودکان رو شکنجه میدند و به قتل میرسونند نه زندانی ها و مردان ریشو رو،به نظر من بهتره اگه از چیزی بدمون میاد سعی نکنیم تمام بدی هارو به زور بهشون نسبت بدیم،
کاربر علی عزیز،حرفتون بی معنی و بعضا خنده داره،تئوری توطئه هیچوقت به کشف حقیقت کمک نکرده و نخواهد کرد

.نفس.

با farzin به شدت موافقم
خودمون خبر داریم چی هستیم

Farzin

ممنون از مطلبای عالیت ادمین جان خسته نباشی ....
نمیدونم چرا یه حسی دارم اینکه احساس میکنم هرچی کمتر ایرانیا راجبه دیپ وب دارک وب بدونن بهتره ......
نمیدونم چه احساسیه من دارم ولی از وقتی من اشنا شدم با دیپ وب این حس درون من به وجود اومده !!!!

René Higuita

درود
فردین جان همونطور که میدونی دارک وب سطح سوم دسترسی به اینترنته در حالیکه پنج سطح دسترسی وجود داره پیرامون سطوح چهارم و پنجم هم مطلبی قرار میدی ؟

.نفس.

خدایی دقت کردین این قسمت مسایل خاکبرسری نداشت طرفدار هم نداشت

S17

آیا این سایت،ربطی به جاده ی ابریشم خودمون نداره؟

پاسخ :

داره...بیشتر از اون جهت که راه ابریشم یه راه تجاری بوده و این سایتم یه سایت بیشتر تجاریه

علی

جناب داریوش،
راجع به سوالی که پرسیدید باید بگم، نه متاسفانه بنده افتخار آشنایی با استاد را نداشته ام.
مطالبی که بنده گفتم شعار نیست، حقیقت است، عین حقیقت و حتی حقیقت از آنچه گفتم بسیار تاریکتر و مخوف تر است.
مردم دنیا به خصوص جوانها در حال مسخ با ابزار تکنولوژیک هستند، مسخ دیجیتالی.
متاسفانه اکثریت دنبال عدالت و حقیقت نیستند و هرگاه شخصی هم میخواهد حقیقت را بگوید مورد تمسخر قرار میگیرد به افراطی بودن و امثالهم متهم میشود.
سه گانه ماتریکس را حتما دیده اید.
حرفهایی که در فیلم ماتریکس بیان میشود دیگر سخنان استاد رائفی پور نیست، بلکه تفکر همان کارگردانان هالیوودی میباشد که در مرکز ترویج جریان مسخ کننده هالیوود قرار دارند.
حال ممکن است بگویید که چطور ممکن است در مرکز سیستم مسخ کننده، فیلمی بر ضد خودش ساخته شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این موضوعات احتیاج به بحثهای دقیق و تخصصی دارد که از حوصله این مبحث خارج است ولی حقیقت آن چیزی نیست که در رسانه های ماهواره ای و مجازی میبینید، تمام اینها ابزار مسخ انسان است برای اینکه شیاطین انس و جن پشت پرده به اهداف شومشان برسند.
به خاورمیانه دقت کنید نزدیک به 20 سال است ( بعد از حملات 9/11 !!!! )، روزی چند صد نفر بیگناه کشته میشوند و متاسفانه اکثریت مردم هم اصلا براشون مهم نیست که اینهمه آدم بدون دلیل کشته میشوند.
بهتر است به جای کنکاش در آشنایی بنده با استاد رائفی، خودتان کمی وسیعتر فکر کنید و مطالعه !!!!!!!!!!!! به امید خدا، خودتان حقیقت را بهتر درک خواهید کرد.
یا حق

داریوش

علی جون رابطه ای با آقای رائفی پور نداری؟ :|

بابک

علی جان بعله که میشه وقتی ایندکس سایت غیرفعال میشه امکان نداره کسی بتونه سایت رو پیدا کنه بقول یکی شما توی تور یهو نمی تونی قتل شکنجه یا رد روم سرچ کنی و منتظره سایت باشی برای ورود به این سایت ها باید آدرس سایت رو دقیق وارد کنی مثلا همین کشور سوئد که اینقدر آروم بنظر میاد یکی از مخوفترین سایت های دیپ وب رو در قتل و قارت داشت
ادمین جان دستتون درد نکنه برای این مطلبی که قرار دادین ولی لطفا اگه پارت 3 ای قرار بگذارید روی اون قسمت منزجر کننده دیپ وب بیشتر تمرکز کنین (ویدئوی blank room soup)
اما یک چیزی من شنیدم که بنظرم حقیقت داره که بیشتر این رد روم ها شکنجه گاه های مخوف دیپ وب از همون شکنجه گر های روانیه CIA نشئت میگیره

حامد

شماره 3 رو هم بزار
در مورد رد روم لیست
Red room.list
راستی در مورد شهر شناور روی چین هم حتما مطلب بزار
پروژه بلو بیم هم فراموش نشه

Saeed Salvatore

مرسی فردین جون...خسته نباشی!

GHOST-XCII

چه سایت جالبی. یه چیزی شبیه e-bay بوده احتمالا.

علی

همه این سایتهای سیاه و مروج فساد و فحشا، هدایت شده هستند.
کی باور میکنه که اف بی آی و سازمان مخوف سیا، نتوانند چند سایت را حتی در عمق اینترنت شناسایی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینها دارند در مریخ دنبال حیات میگردند، بعد چندتا سایت را نمیتوانند ردیابی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟
کی باور میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فساد در دنیا کاملا هدایت شده هست و افراد مشخص پشت این فسادها هستند که همه از اشخاص تراز اول دنیا میباشند و در سایه این فعالیتها ر اکنترل میکنند.
افرادی مانند موسس همین سایت در ظاهر مدیر اینگونه سایتها هستند اما در واقعیت خودشان عروسک خیمه شب بازی سران شیطانی پشت پرده.
گاهی خود این اربابان پشت پرده در برخی سریالها و فیلمها و حتی صنعت موزیک ، اجازه پخش گوشه کوچکی از زندگی و نحوه کنترل خود بر دنیای فساد را، میدهند.
نمونه کوچکش سریال بریکینگ بد یا حتی پریزن بریک، و ماجراهای رئیس کارتلی که در ظاهر رستوران زنجیره ای دارد اما در باطن کل دنیا را کوکائین میدهد !!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم در این سایت مطالبی راجع به گروه 300 و کنترل کنندگان جهان در دنیای معاصر که اکثرا شیطان پرست هستند،‌بیان شود.

ارسال نظر جدید