ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
Deep web یا Dark web دو اصطلاح متفاوت است که به قسمتی بسیار بزرگ از اینترنت نسبت داده میشود، قسمتی که برای نشان دادن آن چگالی یخ و آب را مثال میزنند، واقعیت این است که موتور جستجویی هایی مانند گوگل طوری طراحی شده اند که تنها میتوانند حدود 5 درصد از کل محتوای مورد استفاده را جست وجو کنند و چیزی حدود 95 درصد از محتوا را بدون جستجو رها میکنند، اما در این 95 درصد چه میگذرد؟ هیچ بدبینی در کار نیست چراکه از 95 درصد موجود تنها 10در صد به شکل سایت قابل مشاهده است، سایت هایی به غایت سیاه و وحشتناک...تجربه ای که به هیچ کسی پیشنهاد نمیگردد....

انسان، مخوف ترین موجود زنده ی هستی است، شکی در این ندارم...(ژنرال منستوف )

شاید این جمله درمورد مطالب پیش رو کافی باشد، انسان های مریضی که رفتار آنها به هیچ شکل قابل توجیه نیست و تنها یک دیوانه قادر به انجام انها خواهد بود.

در این قسمت دو سایت بسیار مخوف را که توسط یک نفر اداره میشدند خواهیم دید، تصاویر موجود بسیار زننده و دهشتناک است و با توجه به محدودیت های موجود تنها عکس های موجود در گوگل و جستجوی عادی قرار داده میشود و ویدئوهایی که به آنها اشاره خواهد شد به علت افتضاح اخلاقی -جنسی موجود در آنها قرار داده نخواهد شد.

------------------------------------------------------------------------

در سال 2006 سایتی به نام DAFU  LOVE  تاسیس شد که در آن تصاویری بسیار عجیب و غریب و بیمارگونه منتشر میشد، مانند تمام سایت هایی که از این دست بودند ابتدا تنها شک درمورد یک شوخی کثیف بود تا اینکه در سال 2008 ویدئویی از این سایت برای فروش قرار داده شد که حتی قبول حقیقت داشتن آن بسیار سخت بود، انسان تا چه حدی میتواند بیرحم و بیمار باشد؟!در این ویدئو که با قیمت 1500 دلار برای فروش قرار داده شده بود و در مدت 6 ماه بیش از ده هزار بار دانلود شد اعمالی بسیار وحشتناک و فراتر از باور صورت میگیرد.با توجه به احتمال ف-یلت-ر شدن و طیف متنوع خوانندگان سایت از بازگو کردن اتفاقات ویدئو معذورم.

پس از انتشار این ویدئو ی بسیار عجیب اف بی آی شروع به دنبال کردن اطلاعات موجود در رابطه با آن کرد.

یک سال پس از انتشار این ویدئو سایت دیگری با نام Daisys destruction  شروع به فعالیت کرد، در این سایت نیز تصاویر و ویدئوهایی بسیار مخوف منتشر شد که در آن تعدادی دختر بین 1 تا 10 ساله به شکل عریان روی هم افتاده بودند و افرادی در حال کتک زدن آنها بودند، اعمالی که پس از آن روی این کودکان انجام شد بسیار وحشتناک بود به طوری که اف بی آی به سرعت اقدام به بررسی موضوع کرد.یکی از نکات بسیار جالب درمورد این ویدئوها این بود که سعی شده بود در آنها صحنه های خاصی از بعضی فیلم ها را تقلید کنند! برای مثال فیلم معروف 120 روز پازولینی که در سکانس آخر اعدام ها به روش قرون وسطایی رخ میدهد را به شکلی بسیار وحشتناک تقلید کرده بودند.

در قسمتی دیگر نیز سعی شده بود قسمتی از فیلم "یک فیلم صربی" تقلید شود.

بریدن زبان، شکست جمجمه، تجاوز با وسائل مختلف و ... تنها قسمتی از این ویدئو های عجیب بود.

درنهایت اف بی آی با دنبال کردن اطلاعات مختلف و خصوصیات فیزیکی قربانیان متوجه شد این فیلم ها در فیلیپین فیلم برداری شده اند.

با شروع همکاری پلیس امریکا و فیلیپین پس از 3 ماه تلاش عاملان این جنایات دستگیر شدند، دو زن 28 و 30 ساله ی فیلیپینی و دوست پسر آنها "پیتر اِسکولی".


(پیتر جرالد اِسکولی)

پیتر اِسکولی که اصلیتی استرالیایی داشت برای ارضای نیازی های کثیف فکری خود به فیلیپین رفته بود و با کمک دو زن دیگر و دزدیدن کودکان اعمال بسیار وحشتناکی را انجام داد.

از میان 12 نفری که این سه نفر دزدیده بودند تنها 2 دختر جان سالم به در بردند، که هردوی آنها از مشکلات وحشتناک جسمی و روحی رنج میبرند.

بررسی ها نشان از بیماری روانی شدید اِسکولی دارد، در نهایت در 15 دسامبر 2014 او به 3 بار حبس ابد در یک موسسه ی روانی محکوم شد.

---------------------------------------------------------------------

اعمال انجام شده در ویدئوهای منتشر شده به حدی عجیب و غیرقابل باور است که بسیاری تا زمان دستگیر شدن اِسکولی آنرا دروغ میدانستند، تجاوز به کودکان، خرد کردن جمجمه، سوزاندن، بازیها ی عجیب و چندش آور مانند پرت کردن کودکان و زدن آنها با چوب گلف! و ... تنها قسمتی از جنایات مرتکب شده توسط این فرد بیمار است.

خوشبختانه ویدئوهای موجود به شکل کلی توسط اف بی آی از اینترنت حذف شدند و تنها تعداد کمی لینک مربوط به آنها وجود دارد.


(واکنش یکی از شاهدین ویدئوها)

--------------------------------------------------------------------

تصاویر دیگر...

تصویر

تصویر

surush

arslanjwady@gmail.com رکسو اگه ممکنه برای ایمیلم فیلماشو بفرست باور کن خیلی ممنون میشم خودم یه ماه هست که دارم میگردم اما چیزی پیدا نکردم تشکر ممنون

رکسو

من یکی از فیلمهای این روانی رو دیدم و دارمش .البته نبینید بهتر هست چون مثل من افسردگی میگیرید وقتی میبینید داره به یک دختر دوساله تجاوز میکنه وشکنجه روان آدم داغون میشه.
اگه کسی,فیلمو خواست برام ایمیل بزنه براش بفرستم ببینه تا باور کنه چه انسانهای پستی روی زمین هستن

مرتضی

Mofsed واقعا ممنون از اطلاعات

mofsed

به نام خدا
این پست شما کمی مشکل داره ینی یه تیکه هاییش اشتباس !
1. پیتر اسکالی یه موسسه به نام NLF داره به معنی NO Limite fun !
2. اسمه سایت Daisys destruction یا تخریب دیزی نبود ادمین عزیزم. اسمه ویدیوعه پخش شده Daisys destruction یا تخریب دیزی بود !
3. دیزی اسمه یک دختره بچه است که ازش فیلم گرفتن! توی اون فیلم یه زن ک نقاب داره و خوده پیتر اسکالی اول به بدترین شکل شکنجه اش میکنن بعد تجاوز و بعد میکشنش!
4. قیمت ویدیو 1500 دلار ؟؟؟؟ شاید بهتر باشه یک 0 به رقم ااضافه کنید !! ینی 15000 دلار.
5. کسانی که این ویدیو رو دیدن خیلی زیاد نیستن عزیزان !! اتفاقا افراد خیلی کمی این ویدیو رو دیدن و شدیدا ضربه روحی خوردن !

6. خبرهایی هم هم اکنون هست که میگه احتمال حکم اعدام برای پیتر اسکالی زیاده!!

*** توجه :پیتر اسکالی و فیلم هایش دهان تمام کسانی که میگفتن redrooms وجود ندارند رو بست !
تمام یاعلی

علیرضا

واقعیت اینه که دیگه نیازی به رفتن به سایت های دارک وب نیست اگه دنبال چیز های وحشتناک هستید خیلی راحت میتوانید با سرچ کردن اعدام های داعشیان ملعون به هدفتون برسید

جاوید

میخاااااااامتت . عالی هستی تو پسر . وبت تروتمیز و مطالبت خیلی ناب .اصن حال و هواش مثل بقیه سایت ها نیست .خودتم عین وبت نابی داداش ناااب

احمد

در جواب یکی از سوال ها در باره FBI باید بگم این نهاد اداره تحقیقات فدرال آمریکاست و به نوعی پلیسامنیتی و فدرال محسوب میشه (شبیه پلیس مخفی روسیه در زمان شوروی) چون پلیس معمولی آمریکا فقط تو همون ایالت خودش کارایی داره. در مجموع وظیفه تامین امنیت داخلی آمریکا به این نهاد وابسته است و در این کار هم خیلی جدی تلاش میکنه. جنایت هایی که برای پلیس سطح بالاست رو هم به خاطر ظرفیت بالا به این نهاد می دن و برخلاف سیا تا حدودی قانون منده. از جایی که همیشه ردپای یک غربی بیمار و کثیف یا پولدار بیمار و کثیف یعنی آمریکایی ها و اروپایی ها در این کارها وجود داره حتی اگر کار در مکزیک و آسیا انجام شده باشه خیلی از این موارد رو پیگیری میکنن.

Morteza

با سلام
به نظر من اون عزیزانی که جنایات و شکنجه های این سایت ها رو تماما به گوانتانامو و اینچنین زندان ها نسبت میدهند از ذات شیطانی بعضی از انسان های عادی غافل موندند،لازم نیست حتما شغل آدم شکنجه گری باشه تا بتونه اینقدر پلید بشه،نمونش ادمایی که تا پارسال مثه یه شهروند خوب تو کشورشون بودند و الان دارند او داعش سر آدما رو میبرند،در ضمن اکثر این شیاطین زن و کودکان رو شکنجه میدند و به قتل میرسونند نه زندانی ها و مردان ریشو رو،به نظر من بهتره اگه از چیزی بدمون میاد سعی نکنیم تمام بدی هارو به زور بهشون نسبت بدیم

.....

شوربختانه دسترسی به دیب وپ چندان کار سختی نیست حتی در ایران! طرف با کمی تحقیق و جستجو در نت میتونه به راحتی وارد وب سیاه بشه! من خودم تا حدودی پیش رفتم توصیه میکنم اصلا فکر رفتن دراک وب رو نکنید هرگز!!!!

رضا

محض تسکین خاطر دوستان ، وقتی انسان از یک حدی بیشتر درد بکشه به تدریج دچار حالت بی حسی شده و کمتر درد را احساس می کند !

کینگ بچ

حیرت آور شدم

میلاد

با دیدن اون عکس اول یاد فیلم هزار پای انسانی افتادم

ممد

من که رفتم دارک وب چیزی پیدا نکردم . شما از کجا اینا رو میارید

پرهام

یا 5 تن :/

مهسا

سلام
من عاشق چیزای عجیب و ترسناک هستم
بهتون پیشنهاد میکنم فیلم هایی مثل Top 15 Scariest YouTube Videos و Top 15 Scariest YouTube Channels وچیزای دیگه مثل اینا رو که تو یوتیوب قرار داده شده به فارسی بذارید.

nf

بقول شاعر این قافله از قافله سالار خراب است
اگه خدا هوس آفرینش نمیکرد این صحنه ها بوجود نمیومد

وحید

باورتون میشه من هم به دیپ وب وارد شدم و هم به دارک وب؟!! گشتم و گشتم و گشتم پر از صحنه ها و ویدیوهای وحشتناک تر از اینا دیدم اینا که چیزی نبود.

babak

هیچ کس نمیتونه ویدئو های این تیپی رو از دیپ وب پیدا کنه (منظورم خودمونیم) دیپ وب خیلی پیچیده تر از این حرفاس
دنیا پر آدم های کثیف هست تازه به این موضوع دقت کنین که همه ی این این انسان های مریض نمیان ویدئو کنن کارهاشون رو
نصف ویدئو های رد رووم و شکنجه رو من معتقدم که از شکنجه گاه های گوانتانامو و CIA پخش میشه و کلی هم درآمد ازاین راه تو جیبشون میره مطمئن باشین

ممد↨•

لامذهب تشنمون میکنی ولی آب نمیدی بهمون؟؟؟ آقا من سادیسم دارم دوست دارم ببینیم بفرست برام :|

هومن

اگرممکنه راجعبه ارواح وخانه های تسخیرشده مطالب جدیدبزارین

روح منتظر

اين ٢٧٣ ربطي به جماعت تيوسوفي نداره؟

محمد

خب چیزایی که نمیشه به خاطر فیـ_لتر شدن تو سایت بزاری تو کانال بزار

peyman Zr

دیگه رفت واسه هفته بعد دیگه؟؟

سینا

هنوز مطلب رو نخوندم. مرسی مرسی مرسی بابت بازگذشت به سایت، توروخدا روند مطالب جدید جوری باشه که دیگه هفته ای یکی دوتا مطلب ببینیم . بازم مرسی

Alireza Q

سردرد گرفتم :(

سارا

من نمیدونم چرا تو همه موضوع ها FBI دخالت میکنه؟طرف فیلیپین بوده این ویدئوها هم تو اینترنت بوده پس چرا FBI فقط احساس تکلیف کرده که رسیدگی کنه؟ لطفا یکی جواب بده

ممد

چجوری موفق شدن کل فیلمایی که تو نت پخش شده بوده رو پاک کن؟ایول بهشون!

مسعود

واقعا فاجعه ممنون از اطلاع رسانیت
به همین روال ادامه بده مارو معتاد خودت کردی مشتی

peyman Zr

بعد مدت ها

عرفان

میگم این عکسه اولیه که به صورت لینک گذاشتین مال همون مرده است ؟؟ و در ضمن برای اونایی که الان میخوان بیان درس اخلاق بدن که چرا این عکسارو گذاشتین و دری وری میخان بگن با خط قرمز بنویسین که کسایی که مشکل دارن به هیچ وجه این عکسا رو باز نکنن یه چیز دیگه این دختره که عکسشو گذاشتین اسیایی نیست که یعنی این یارو استرالیاییه از اروپا و امریکا ادم میدزدیده میاورده فیلیپین ؟ اخه تو اون عکس سیاه سفید دومی هم یه دختر دیگ هم هست که اروپاییه

عرفان

ایول بابا دست پر اومدین

FIRoOZ

کم نیستن آدمای روان پریش :(

ارسال نظر جدید