ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
کشور مصر ... کشوری که در آن اتفاقات مرموز زیادی رخ داده است. به عنوان مثال می توان به اهرام ثلاثه و اتفاقات مرموز حول آن اشاره کرد که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، ساخته ی بشر نبوده. این نوع اتفاقات می تواند به این نکته اشاره داشته باشد که در سال های بسیار دور، بیگانگان در این کشور حضور پررنگی داشته اند!

در این اواخر کشفی عجیب صورت گرفت که می تواند از اصلی ترین شواهد وجود بیگانگان باشد. در این کشف، نظریه پردازان توطئه ادعا کرده اند که بیگانگان زمانی در زمین بوده اند، آن ها سکه هایی هم داشته اند و هنگام ترک زمین، بعضی از آنها را جا گذاشته اند.

ما همواره درباره ی تئوری های توطئه عجیب بسیاری از بیگانگان، مطالبی را شنیده ایم، اما نظریه پردازان در یکی از جدیدترین تئوری ها ادعا می کنند که علاوه بر اینکه بیگانگان باستان در زمین بوده و زندگی می کردند، هنگام ترک آن پول های خود را در زمین جا گذاشته اند! این سکه ها در طول حفاری یکی از مناطق پوشیده از چوب و درخت، در کشور مصر پیدا شده است. تا کنون هیچ ایده ای مبنی بر اینکه این سکه ها از چه چیزی ساخته شده و توسط چه کسی پیدا شده اند، وجود ندارد. تنها مدارک موجود همین عکس ها هستند. این که این موضوع تنها یک شوخی فریبنده باشد یا واقعیت، هنوز معلوم نیست اما نگاهی نزدیک تر به آن قطعا ارزشش را خواهد داشت.

۱) تنها می توانیم فرض کنیم که این سکه معادل یک بیگانه از جورج واشنگتن است!
۲) و این باید سفینه ی فضاییشان بوده باشد که در حال فرود بر روی زمین است. عبارت بریتانیایی "opportunus adest" که به معنی "این (سکه) در طول زمان اینجا خواهد بود" است، می تواند یک سرنخ از این موضوع باشد که به احتمال زیاد بیگانگان برنامه هایی برای بازگشت به زمین دارند.
۳) بر روی سکه ای دیگر نوشته شده "obruitur pluribus resistit"  که به معنی "ما با کمی مقاومت و بر زیادی غلبه می کنیم" است. این عبارت خیلی دوستانه به نظر نمی آید!
با این وجود اگر موجودات فرازمینی وجود داشته باشند، این موضوع به ظاهر بسیار غیر محتمل است که آن ها لاتین صحبت کنند و حتی تقویمشان هم مثل ما باشد. اما باز هم می توان نظریه های دیگر را در این مورد به کار گرفت. به عنوان مثال نظریه ای وجود دارد که بر این قضیه تأکید دارد که اگر یک موجود بیشترین توان را از مغز خود به کار گیرد، عجیب ترین و غیرعادی ترین اعمال را می تواند انجام دهد. به عنوان مثال یک انسان اگر بتواند تنها چند درصد از مغز خود استفاده کند می تواند یک زبان را که نمیداند تنها در چند لحظه یاد بگیرد که این موضوع می تواند تأیید کننده قسمت لاتین صحبت کردن موجودات فضایی باشد.

نظر شما چیست؟ آیا این سکه ها می تواند ثابت کند که بیگانگان در زمین بوده اند؟

مترجم: نبیل زارعی


سناتور

اگه قرار بر این بوده که بشر شعارها و تهدید های روی سکه ها رو ببینه باید سکه در جاهایی میان گنجینه ها یا کلیساها ،اهرام،یا جاهایی بوده باشه که قابل حفظ و انتقال به آینده بوده باشه نه در زیر خاک و جنگل و جای دور از تمدن.اگربیگانگان در زمین بودن بعنوان خدایان بودن و فرمانروا بوده اند و نیازی به تهدید ،هشدار،و پیغام برای آیندگان روی سکه نیس،و این کار میبایست روی دیوارمکانهای مهم،لوح ها و نوشته های ماندگار میبود و پیدا میشد.

سناتور

نژادی که با تجهیزات فوق پیشرفته میلیاردها مایل طی کرده و به زمین رسیده حتما اونقد پیشرفته بوده که از سیستم های نقل و انتقال مبلغ و پوینت و سیستم خیلی هوشمندانه مثل الان که با فن آوری نوظهور مثل rfid وnfsمیتونسته کار کنه و اصلا اونها بی نیاز بودن از خرید و فروش زمان باستان مبادله کنن.بقول دوستمون امیر که حرفه ای نظر دادن،که این سکه ها با گداخته شدن و ضرب طرحی روی طرح اصلی ساخته شده که فن کار همین چندقرنه اخیره،اینو میشه از تفاوت در کیفیت خوب حروف هک شده و کیفیت ضعیف حاشیه سکه و عدم تقارن اشکال دور سکه فهمید که مجدد ساخته شده.

حامد

در ضمن اگر افتخار همکاری داشته باشم بسیار مشتاق هستم

پاسخ :

خواهش میکنم...افتخار از ماست لطف کنید ایمیل خودتون رو بدید

حامد

با سلام و تشکر از مطالب عالی شما وجود موجودات فضایی رو ناسا کاملا تاکید کرده حتی اخبار داخلی این خبر رو اعلامـکرد.باز هم ممنون این درخواست مجدد بنده است لطفا درباره پروژه سرپو هم مطلب بزاری جای مانور بسیار بسیار بالایی داره.هم اینطور لوح های بابل ر طرح شاهزاده نانار از سیاره نیبرو

علی

لینک جدیدترین قسمت مستند ما و فرازمینیها به نام فرازمینی ها و رباتها - دوبله شده در استودیو نوید غواصیان-http://tvniko.com/21016

امير

اين سكه ها به خاطر فرم ضرب و عدم تقارن دور سكه به احتمال قريب به يقين با ذوب لحظه اى و ضرب مجدد بر روى سكه اى ديگر ساخته شده اند.با قدرى دقت بيشتر در عكس هايى با وضوح بالا حتى مى توان اثرات ضرب اصلى در سكه را كه به جا مانده ( اصطلاحاً شَبَه سكه ى ضرب رسمى ) را در نمونه اخر ديد.و عدم تقارن فشار در هنگام ضرب كه مختص دستگاه هاى ضرب دستى كه اغلب در دسترس جاعلان سكه و عتيقه است ( همسان نبودن فرو رفتگى نوشته ى دور و كيفيت نقوش ) دليلى بر جعلى بودن انهاست.و البته تمام اين بحث به هيچ عنوان دليلى بر انكار زندگى هوشمند فراتر از زمين نيست.

شایون

سکه ها پیداست تقلبیه :|
ده اخه تو مصر قدیم کسی حروف الفبا انگلیسی نوشته یا مثلا انقدر قیافه فضایی ها دقیقا شبیه اونچیزیه که تو فیلمهای علمی تخیلی هست
کم مونده عکس اون ای تی اسپیلبرگ بزنن رو سکه

mrym

یه کتابی به نام ارابه ی خدایان هست که این فرضیه رو طرح کرده..منظور از خدایان همون آدم فضایی ها هستن و برای اثبات درستی حرفش از اهرام مصر و سکه ها و نقاشی دیوار غار ها استفاده کرده.اون معتقده فضانورد ها تمدن رو به زمینی ها یاد دادن...که البته به نظرمن درست نیست.وقتی بشر الان به مرتبه ای از علم رسیده که میتونه به طور مصنوعی انسان بسازه...تو گذشته هم میتونسه اهرام بسازه :|

بنفش!!

این قسمت اخرش که اگه چندرصد مغزمونو استفاده کنیم میتونیم تو چن لحظه یه زبان یاد بگیریم واقعیه؟؟؟؟؟:0
وحید اگه دوباره موجودات فضاییو دیدی سلام منم بهشون برسون. بگو مشتاق دیدار :/

وحید

صد در صد موجودات فضایی وجود دارند و اهرام مصر و اهرام ثلاثه رو هم همین موجودات فضایی ساختن..این سکه ها هم خیلی عجیب بودن خدایی! یعنی اینکه فضایی ها هم دارای بشر و تمدن و شهر و زندگی هستن حالا در کدوم سیاره و کهکشان خدا میدونه..خیلی هم به سیاره زمین ما سر میزنند و ما انسان ها رو زیر نظر دارن و خود من بارها سفینشون رو تو آسمون دیدم..با تشکر.

امیررضا

اگه میشه یه مطلبم در مورد باتری بغداد بزارید

سینا

سایتتون عالیه اگر در مورد دارک وب هم مطالب جدیدی بود بزارین ممنون میشم

امیر

نمیشه زود قضاوت کرد چون الان همه جا پر شده از این شایعات که بیشترشون ساختگی ان!

سینا

بی شک همین طور هست

..

جالب بود خسته نباشید

ارسال نظر جدید