ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
بشر سال هاست به لطف موشک ها در حال ارسال ماهواره ها به فضاست، بسیاری از این ماهواره ها جنبه های تجاری و تعدادی نیز علمی دارند اما ایا امکان دارد که ماهواره ای بسیار قدیمی در مدار زمین وجود داشته باشد؟! با وجود دیوانگی موجود در این سوال هیچ دلیلی بر رد کردن ان وجود ندارد چراکه...


نیکولا تسلا حدود 17 سال قبل از مرگش در دفتر یادداشت علمی خود متنی ثبت کرده که در ان گفته که امواجی را از فضا ضبط کرده که دارای طول موجی کاملا تکراری بوده است، اصولا امواج فضایی که دارای منبع طبیعی هستند این خصوصیت را ندارند، تسلا در ان زمان این طول موج را مربوط به موجودات فرازمینی میدانست.

اما شاید یکی از عجیب ترین و تایید نشده ترین تئوری توطئه ی مدرن را بتوان مربوط به شئی فضایی نامید که لقب ان شوالیه ی سیاه است، بر اساس شواهد این شئی در مدار قطبی زمین قرار دارد و علت دیده نشدن ان نیز همین نکته است، به دلایلی نامشخص ناسا هرگز و تا همین امروز هیچ بیانه و نکته ی خاصی درباره ماهیت این شئی منتشر نکرده است، بسیاری قدمت این شئی را 13 هزار سال تخمین میزنند! این گونه به نظر میرسد که تیکو براهه نیز در یکی از متون خود به دیدن شئی سیاه اشاره داشته است.
اولین بار در سال 1953 یکی از اولین محققین یوفوی دنیا دونالد کیهو در یکی از روزنامه های سانفرانسیسکو به مطلبی درمورد گزارش نیروی هوایی امریکا ازگردش یک ماهواره ی بزرگ در مدار قطبی زمین اشاره کرد، در ان زمان هیچ کشوری تکنولوژِی اجرای چنین طرحی را نداشت.

در سال 1960 اخبار مربوط به این شئی فراگیرتر شد و نیروی هوایی امریکا اعلام کرد که جسمی سیاه که به نظر ماهواره ی جاسوسی شوروی است در مدار 79-104 درجه شناسایی شده است، دولت شوروی دقیقا 24 ساعت پس از این گزارش اعلام کرد که انها نیز از ماهیت این جسم کاملا بی خبر هستند.

در شش ماهه ی اول همان سال اعلام شد که این ماهواره ی سیاه رنگ بزرگ دارای اوج 1728 کیلومتر و حضیض 216 کیلومتر است که بر اساس تمام شواهد علمی انسان ها تا قبل از سال 1962 توان پرتاب ماهواره ای به این مدار را نداشتند.
تصاویر موجود از این شئی نسبتا زیاد است و تا به حال چندین بار نیز توسط تلسکوپ رصد شده است، اما در سال 1998 در خلال ماموریت STS-88 تصاویری منتشر شد که به یک شئی ناشناس فضایی نسبت داده شد و بسیاری معتقدند این شئی درواقع همان چیزی است که تسلا نیز از ان سخن گفته است، اِوا ریدپ یکی از محققین این پروژه گزارش خود از کذب بودن این شئی و اینکه این شئی تنها تکه ای از یک ماهواره ی نابود شده است مطالبی نوشته بود، اما بسیاری نیز انرا تایید نکردند، نکته ی بسیار جالب این است که ناسا هرگز هیچ اشاره ای به ماهیت این جسم فضایی نکرده است.

بسیاری معتقدند که علم امروزی بشر در واقع حاصل از مهندسی معکوس همین شئی است، یکی از فضانوردان روسی در سال 2008 در وبلاگ شخصی خود از این شئی به شکلی غیرمستقیم نام برد و اشاره داشت که با وجود اینکه این شئی را میدیدند اجازه ی حرکت و یا تحقیق درمورد انرا نداشتند، این شخص جسم مورد نظر را بزرگ و سیاه توصیف میکند و میگوید که هیچ نشانه و یا علامتی جهت تشخیص ملیت و ماهیت این شئی روی بدنه ی ان وجود ندارد، تعدادی ویدئوی مربوط به پهلوگیری شاتل کلمبیا وجود دارد که در یکی از انها این شئی به وضوح دیده میشود.

ماهواره ی شوالیه ی سیاه هرچه که هست، ساخته ی دست بشر و یا فرازمینی همچنان یک راز سربه مهر است و به نظر نمیرسد تا سال های نزدیک نیز اشاره ای به ماهیت ان شود.


بهنام

سلام دوستان بهار و عید ۱۳۹۶ مبارک ، چرا موضوعی به این مهمی ( شوالیه سیاه) پیگیری نمیشه و ما باید فقط تو اینترنت که بعضا هم منبع مشخصی نداره جستجوش بکنیم؟ موضوع خیلی جالبیه من دایم تو اینترنت دنبال اخبار و موجودات فضایی هستم .امیدوارم به زودی ملاقاتشون کنیم.
بهنام از نوبندگان استان فارس

علی

به گفته یکی از دانشمندان موجودات پیشرفته ای در گوشته زمین زندگی میکنن که من فکر میکنم این دو ماهواره ناشناخته مال همین موجودات هستش که برای رصد کردن سطح بیرونی زمین فرستادن اگه تو اینترنت سرچ کنی (تئوری فضاییان داخل زمین) خودت میبینی در ضمن این نظریه من هستش که میگم شاید مال اون موجودات باشن.

مهدی

من میخوام بدونم این چیه چرا پیگیرش نمیشه ناسا این موضوع جدیه.نباید رها بشه

مسیح

سلام خیلی جالب بود بازم از این موضوع ها بزار ممنون

محمد

آقا این طرفداری که دوستان میگن همون سایت طرفداری ورزشیه؟؟؟

سینا

کارت خیلی درسته، دوستان گله میکنن بابت کم بودن مطالب، در عوض کیفیت مطالب بالاست.
ادامه بده داداش گلم موفق باشی
به شدت منتظر مطلب در مورد فیلم های استنلی کوبریک کبیر، عدد 237 و انواع کد بندی و رمزنگاری هستم.

René Higuita

درود.
شوالیه تاریکی در واقع دو تاست. خیلی وقته از این جسم اطلاع دارند. تا در نهایت در سال 54 بخشی از اطلاعات محرمانه پنتاگون در مورد این موضوع به دست شوروی افتاد و سه سال بعد به طور محرمانه بخشی از فعالیت ماهـواره اسپوتنیک1 شوروی در مورد همین بود. اسپوتنیک هم تائید کرد که دو فروند از این شیء وجود داره و طبق بررسی های شوروی ارتفاع این دو جسم نسبت به زمین هر سال با ریتم مشخصی افزایش پیدا میکنه و همین موضوع باعث شده بسیاری بر این باور باشند که هنوز هم این دو جسم کنترل میشوند و رها شده نیستند.

محمد

سلام بیشتر پست بزار حتی اگه وقت نداری از وقت غذا، از وقت دستشویی ــتم بزن فقط پست بزار :دی هر روز دارم میام تو سایتت پرنده پر نمیزنه توش!

مجتبی

واقعا جدی میگم شاید کمتر کسی به اندازه من توی نت اخباری از این دسته رو دنبال کنه، خداییش اطلاعات خوب و عالی داری و البته سرعت لود شدن صفحات توی سایتت واقعا عالیه من که طرفدارتم

پاسخ :

ممنون. لطف داری...

mahdi

سلام خسته نباشی ممنون

نمیدونم اشتبا میکنم یا نه ولی اینو قبلا طرفداری گذاشته بودی

پاسخ :

نه. جدیده

امید

سلام عزیز عمل جراحی کردی از ایست قلبی در امدی شوخی کردم به دل نگیری.

پاسخ :

:)))...واقعا وقتم کمه ولی باور کن سعی میکنم در اولین فرصتا خبر بزارم

ارسال نظر جدید