ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
تقريبا همه ما انسان ها لحظه هاي ساده اما عجيبي را تجربه کرده ايم که با وجود اينکه مي دانيم چيزي را در مکاني مشخص قرار داده ايم، هنگامي که به آن احتياج داريم، آن را در سر جايش نمي بينيم. چيزي که حاضر هستيد قسم بخوريد که محل آن بدون اينکه کسي به آن دست زده باشد، تغيير کرده است! با اين وجود به احتمال زياد شما به زودي از آن موضوع مي گذريد، بدون اينکه به آن فکر کنيد. يکي از چنين اتفاقاتي براي شخصي به اسم جو رخ داده است. او صداهايي غير منتظره و عجيب از آشپزخانه اش مي شنيد، اما هنگامي که به آشپزخانه مي آمد، هيچ چيز غيرعادي نمي ديد. تا اينکه يک شب...

جو يک دوست دختر داشت اما در کل تنها زندگي مي کرد. در شب و هنگام خواب، بارها و بارها صداهايي از خانه اش مي شنيد تا جايي که به دوستش مشکوک شده بود. اما دوستش قسم مي خورد که اصلا در خانه حضور نداشته. به همين دليل تصميم گرفت که دوربيني در خانه اش قرار دهد به اين اميد که مچ دوستش را بگيرد اما او چيز ديگري پيدا کرد. چيزي که تنها در فيلم هاي ترسناک مي توان آن را يافت!

در صبح بعد و پس از چک کردند ويدئو او متوجه شد که به صورت ناگهاني چيزي وارد خانه اش مي شود و به سمت آشپزخانه مي رود که شباهت زيادي با يک هواي سرد دارد که از لا به لاي پنجره ها به خانه ي شما مي آيد! او به نظر يک دختر است اما دوست دختر جو نيست. جو مي گويد که تمام درها را قفل کرده بود. نکته ي جالب اين است که اين دختر که مانند يک روح وارد خانه اش شده بود، تنقلاتي هم در دست داشت.

نکته ي عجيب ديگر اين بود که محيط خانه ي جو کاملا براي اين غريبه آشنا بود! انگار که خانه ي خودش بوده. او شروع به پذيرايي از خودش کرد. هر چيزي که پيدا مي کرد، مي خورد. او حتي پس از اتمام خورد و خوراک، تلويزيون را روشن مي کند! واقعا عجيب است. 

در حالي که اين غريبه در حال لذت بردن از خانه ي جو و امکانات آن است، صداي بيدار شدن جو را مي شنود. - خودتان را جاي جو بگذاريد. يک غريبه که واقعا مشخص نيست که يک انسان است يا يک روح سرگردان يا هر چيز عجيب ديگر، در خانه ي شما است. بدون اينکه شما به اين موضوع فکر کنيد  شما به سمت آشپزخانه مي رويد و متوجه مي شويد که مقدار آب داخل پارچ کم تر شده است، واقعا چرا؟!

با اين وجود خيلي زود فراموش مي کنيد و بعد از نوشيدن کمي آب به تخت خوابتان بر ميگردين. بدون اينکه متوجه موضوع باشيد -. غريبه به شکلي عجيب و بدون کوچک ترين سرنخي قايم مي شود. فکر مي کنيد که او مي رود؟ خير! او باز هم چند دقيقه اي در خانه ي جو مي ماند و به خوش گذراني شبانه اش ادامه مي دهد. سرانجام بدون کوچک ترين سرنخي و البته به شکلي عجيب خانه را ترک مي کند. همه چيز در سر جايش است به گونه اي که انگار هيچ کسي جز شما در خانه نبوده. اما حقيقت چيز ديگري را مي گويد.

بعد از چنين ماجرايي شما بايد بيش تر حواس خود را جمع کنيد. صداهايي که از آشپزخانه يا هر جاي ديگري در خانه مي آيند، دليلي دارند. اگر تنها در خانه باشيد، ساعت 3 صبح باشد و چنين صداها و اتفاقاتي مانند کم شدن آب داخل پارچ بيافتد و البته درهايي که مطمئن هستيد آن ها را قفل کرده ايد، چه مي کنيد؟!
برای دانلود ویدیو کلیک کنید.
مترجم: Milano

Maedeh

این هیچ روح ویا موجود عجیبی نیست این فقط یه آدم بی خانمان بوده که تو خونه ی این داشته زندگی میکرده آخه یه ذره فکر کنید یه روح میره تنقلات بخوره یا بره سر یخچال آب بخوره خوب معلومه که اینا ویژگی های یه آدمه

maryam

هرچی که هست خعلی باحاله
خونه ی ماهم داره ینی؟
یوهووووووووو

جاوید

تمام زیرمجموعه های جهان هستی از قانون علیت تبعیت میکنن قرار نیست ما برای پدیده هایی که توضیح نداریم سریع دنبال متافیزیک بگردیم همه پدیده های ظاهرا بدون علت و مرموز جذاب هستند چون آدمها حال و حوصله تفکر دقیق در مورد مسائل رو ندارند

مهدی

سلام
دوستان حق دارند اونی که میاد سر وقت یخچال یه بی خانمانه
این مورد نه ماواریی هست نه سرکاری
p:

وحید

دقت کنید کاملا ساختگیه،آخه جن یا روح تنقلات میخوره؟! این کلیپ ساختگیه و این دختر هم همون دوست دختره این پسره است و جفتشون میخواستن اینجوری خودشونو معروف کنند یکمی،..هر حرفی حقیقت نیست ،از بس دروغگو زیاده نمونه اش همین جو.کلیپ سرکاری.

کیوان

این یه بی خانمان بوده که توخونه این یارو جا خوش کرده بوده وبعدازدوربین کارگذاشتن تحویل پلیس دادنش.لطفا تحریف نکنید.ممنون.

بنفش!!

ینی مثلا ازین موجودا تو خونه ماهم هست؟ :/

بنفش!!

اوه مای گاد..... قلبم وایساد

Amir.h.y

من این داستانو شنیده بودم اون یه زن بی خانمانه که روزا تو قسمت بالایی کمد پسره که بی استفاده بوده قایم میشده شبا میومده بیرون.

محمد

سلام ممنون بابت مطالبتون، کاش فیلمشو میذاشتین

محمد

:|

majid

عجب با با حالا زنه کی بوده

مژگان

این خبر و من تو یکی از کانال ها خوندم اون روح سر گردان ی خانم میان ساله کارتن خاب بوده ک تو انباری بالای آشپزخونه جا خوش کرده بوده و صاحب خونه بعد از چک کردن فیلمای دوربین مداربسته خونه متوجه این موضوع میشه و به پلیس خبر میده

Mordred.Ox

البته شايد اشتباه ميگم اخه يه ويديو اينطوري ديدم كه عكساش شبيه اين يكي هست.شايد بيشتر از يه مورد ثبت شده تو دوربين

Mordred-Ox

اين دختره بيخانمان بوده يواشكي وارد خونه طرف شده تو انباري بالاي سقف قايم شده طرف هم بعد از اينكه ويديو رو ميبينه زنگ ميزنه پليس ميان ميبرنش

مهرزاد

گرخیدم بابا،این چی بود یعنی؟؟

محمدحسین

سلام. فیلمشو نداری؟

امیر

شاید باور نكنید ولی برای منم اتفاق افتاده...موقعی كه خواب بودم صداهایی آمده یا جای مداد و خودكارم عوض شده وازاین اتفاقا...
عجیبه واقعا

ارسال نظر جدید