ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
گاهی عجیب ترین وقایع به شکلی اتفاقی ثبت میشوند، مکان هایی مانند پمپ بنزین، ایستگاه قطار،چراغ قرمز و هر جایی که به دلایلی دوربینی وجود دارد، در این سری قصد بر دیدن تعدادی از این وقایع است که گاها بسیار عجیب بوده اند، این تصاویر موجب حیرت مردم و پلیس شده و با وجود حل بسیاری از آنها درمورد تعدادی نیز هیچ پاسخ قانع کننده ای وجود ندارد.


این تصاویر مربوط به دوربین ثبت سرعت در یکی از بزرگ راه های روسیه است، افراد حاضر در این اتفاق از دیدن این اتفاق بسیار حیرت کرده بودند و در گزارشی که توسط یک روزنامه و طی مصاحبه با تعدادی از این افراد به چاپ رسید این حیرت بسیار بیشتر نیز شد، چراکه تعدادی تنها متوجه پرت شدن همان یک ون شده بودند و از دیدن حرکت ناگهانی ماشین های دیگر تعجبشان بسیار بیشتر شد.

راننده ی خودروی ون در بیمارستان عنوان کرده بود که در لحظه ی این اتفاق عجیب احساس میکرده تمام اجزای بدن او در حال جدا شدن از یکدیگر هستند، یکی از نکات بسیار عجیب بررسی موتور این خودرو بود که به شکلی عجیب روغن آن به شدت سخت شده بود.

تا به امروز هیچ گونه پاسخی درمورد این پدیده و دلیل آن ذکر نشده است.

برای دیدن این اتفاق عجیب کلیک کنید

بنفش!!

واااااااااااای خدای من 0:
کلا چرخاش رفت تو هواااااااااااااااااااااااا

امیر

حسن جان منم اینو شنیده بودم ولی شما یه بار دقیق به فیلم نگاه کن، اولا که کابلی معلوم نیست دوما که ماشینی که سمت راستش هستش هم تکون میخوره حتی اون کامیونم تکونی میخوره امکان نداره یه کابل این طوری این ماشینارو تکون بده.
به نظر من که ممکن نیست.

حسن

داداش من در مورد این خیلی وقت پیش مطالعه کردم و معلوم شد ک علتش گیر کردن کابل بوده نه چیز دیگه این و فیلمشم در اپارات موجوده میتونین ببینین

hasan

خیلی عجیبه !!

امیرحسین

Holy mother of shit!!!!!!!!!!!

ارسال نظر جدید