ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
گاهی عجیب ترین وقایع به شکلی اتفاقی ثبت میشوند، مکان هایی مانند پمپ بنزین، ایستگاه قطار،چراغ قرمز و هر جایی که به دلایلی دوربینی وجود دارد، در این سری قصد بر دیدن تعدادی از این وقایع است که گاها بسیار عجیب بوده اند، این تصاویر موجب حیرت مردم و پلیس شده و با وجود حل بسیاری از آنها درمورد تعدادی نیز هیچ پاسخ قانع کننده ای وجود ندارد.

یکی از عجیب ترین تصاویر درباره ی احتمال وجود نوعی پولتروجیست و یا روح مربوط به رستورانی در کِبِک کاناداست، در ابتدا و پس از انتشار این ویدئو اینگونه به نظر میرسید که این تنها یک شوخی بسیار شدید با این شخص است اما پس از تحقیقات تعدادی از افراد علاقه مند مشخص شد که این زن نزدیک به 1 ماه در بیمارستان بستری بوده که بیشتر آن حاصل از شوک روانی شدید وارد شده به این شخص بوده است.

در تصاویر منتشر شده از مصاحبه ای کوتاه با این زن مدت ها پس از این حادثه او عنوان کرده که در ابتدا توانسته بود صدای لرزشی خفیف را بشنود اما با توجه به اینکه او در یک قرار با دوستانش بوده و انتظار آنها را میکشیده به هیچ وجه انتظار این چنین چیزی را نداشته او حتی گفته بود که با آنها تماس گرفته و کفته بود سریع تر بیایند  او همچنین گفته :وقتی به سمت در فرار کردم و آن اتفاق افتاد از شدت ترس تمام توانم را از دست دادم و غش کردم البته گردنم به خاطر برخورد به میز مقداری کبود شده بود، فکر میکنم ساعت حدود 12:30 شب بود که این اتفاق افتاد.

صاحب رستوران که دستگیر شده بود نیز از دیدن این ویدئو به شدت متحیر شده بود و در نهایت احتمال دخالت او به طور کلی رد شد.

  کل زمان این ویدئو 18 دقیقه است. (در اینجا به طور خلاصه ارائه شده 1:21)

به طور کلی یکی  از بیشترین موارد قابل پیگیری در اینترنت و حتی دنیای واقعی و به شکل شخصی مربوط به تماس هایی از این دست است که گاه میتواند خشن و گاه تنها در حد یک حس عجیب باشد.

برای دیدن این ویدئو کلیک کنید

maryam

بابا خعلی خفنن اینا
کاشکی منم بودم اونجا

آرمان

اگه صاحب مغازه شوکه شد ویدیو رو کی پخش کرد؟؟؟؟

سارا

ای بابا روح چیه
روح ها به هیچ وجه قدرت تسخیر ندارن
همه این دست اتفاق ها و فیلم ها مربوط به اجنه است

هومن

من که دقیقا نفهمیدم چی بود , فقط زنرودیدم همش میپریداین وراونور , باچندتاپرت کردن میزوصندلی که بیشتربه نظرمیومدبایه چیزی میکشیدنشون

ا

یا خدا! این دیگه چی بود؟...واقعا ترسناکه

Bagher

گرخیدم...
این چی بود؟؟؟؟
یاد پارانورمال اکتیویتیز افتادم.
راستی چرا در مورد اسرار ایران مطلب کار نمیکنید؟
توی اینجور زمینه ها فکر میکنم که موضوع زیاد باشه.

پاسخ :

درمورد اونم یه طرحی داریم اگه بشه حتما کار میکنیم...

ارسال نظر جدید