ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
یکی از عجیب ترین تصاویر منتشر شده در اینترنت مربوط به تعقیب و گریزی است که در سال 2010 اتفاق افتاد، این ویدئو که توسط دوربینی داخل ماشین پلیس ثبت شده است حادثه ای بسیار عجیب را ثبت نموده که به "ماشینِ روح" معروف شده است و تاکنون تئوری های بسیار زیادی در مورد آن مطرح شده است.


پلیسی که رانندگی این ماشین را برعهده داشت در گزارشی عنوان کرده که پس از این اتفاق با همکارش نزدیک به 1 ساعت به بررسی نرده و حصارها پرداخته اما هیچگونه نکته ی خاص و عجیبی نظرش را جلب نکرده.

اداره ی پلیس ویسکانسین تاکنون هیچگونه دلیل تو توضیحی دراین باره ارائه نداده است.

ماشینِ روح

مجتبی

کاملا مشخصه که فنس از زیر ازاده مثل مسابقه گاو بازی گاو از دستمال رد میشه

احمد

با سلام. بعد از جستجو با زبان انگلیسی به سایتی رسیدم که جواب این معما رو داده بود. این اتفاق در شهر گاردن ایالت جورجیا اتفاق افتاده بود و در آن شب ستوان وین دنییلز پشت ماشین پلیس بود. ابتدا ستوان وین تاکید می کنه که سرعت ماشین فراطبیعی نبود و بعدا مشخص شد ماشین دزدی است و راننده در 3 ایالت تحت تعقیب بود. چیزی که در مرحله اول ستوان رو مجبور به دنبال کردن ماشین می کنه رانندگی غیر طبیعی و احتمال مست بودن راننده است. و اما در مورد فنس: ستوان می گه که پایه های فنس از پایین کنده شده بودند و فنس دقیقا شبیه پتو از میله بالایی آویزان بود و وقتی ماشین فرد فراری به فنس میخوره مثل یک پتو آویزان که از توش رد میشیم اون هم رد میشه. در پاسخ این که چرا به دنبال ماشین نمی ره، ستوان بیان می کنه که به خاطر تاریکی می ترسیده که داخل چاله ای بیافته و تصادف کنه. واقعا اگه شما هم باشید تو شب وارد زمینی نمی شید که جاده توش نیست.

http://www.shieldsgazette.com/news/offbeat/solving-the-garden-city-ghost-car-mystery-1-7028210

.....

دوستان این یک نوع تکنولوژیه به اسم .گانف . تنها یک نیم درصد مردم جهان توانایی استفاده از این تکنولوژی را دارند

محمد احمدی

جیزس !!!!

narges

جناب مدیرسایت من چن وقت پیش ی فیلمی دیدم ک ی پلیسی میره جلوی ی ماشینو میگیره میره دم پنجره ولی یهو ب وسیله ی ی نور پلیسه اب میشه اصن بعدش ماشینه هم گازشو میگیره و میره فیلم هم توسط همین دوربینایی ک تو ماشین پلیسه ضبط شده بود اگ بتونین ی مقاله هم راجب این بنویسین خوبه.ممنونم

ابی

آقا ممنون. لینک ویدیو غیرفعال شده!!
ممنون میشم درستش کنید

سینا

یه جای کار میلنگه
یه احتمال اینه که ماشینی که اونور فَنس میبینیم، همون ماشین قبلی نیست، همون مدل و همون رنگه، یارو خلافکاره از قبل هماهنگ کرده با دوستاش. که یهو ترمز کنه و یا بپیچه، و اونم از اونور فَنس گازشو بگیره و بره

محمدامین

هولی فاک :|

نگین

o_O

سینا

آخه مگه میشه
مگه داریم
خیلی عجیبه

ارسال نظر جدید