ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
حتی بیگناه ترین انسان ها هم ممکن است روزی دست به قتل بزنند. این قسمت تاریکی از وجود بشر است که هیچوقت درک نخواهد شد. از مشهورترین تا دردناک ترین ، این ها پرونده های حل نشده ای هستند که شما را میخکوب میکنند. خیلی از این قتل ها به حدی وحشیانه هستند که به عنوان رسوایی جامعه ی بشری در اذهان باقی مانده اند.
۱) قتل دریاچه ی بادم

در تاریخ ۵ ژوین ۱۹۶۰ چهار نوجوان فنلاندی برای تفریح و سرگرمی تصمیم گرفتند شبی را در دریاچه ی بادم سپری کنند ولی این خوش گذرانی خیلی زود تبدیل به کابوس شبانه شد. این ۴ نوجوان در آن شب مورد حمله قرار گرفتند و سه نفر از چهار نفر در دم جان باختند و تنها نیلز ویلهلم گوستاسفون ۱۸ ساله با وجود آسیب های شدید جان سالم به در برد. در سال ۲۰۰۵ دادگاهی در فنلاند گوستاسفون را تحت پیگرد قانونی قرار داد ولی بعد از تحقیقات مجدد و نبود مدرک کافی مبنی بر دست داشتن گوستاسفون در این اتفاق و همچنین صدمه ی شدید مغزی که در حادثه دیده بود توسط هیات ژوری تبریه شد. پلیس فنلاند برای حل این پرونده افراد زیادی را بازجویی کرد ولی هیچ مدرکی پیدا نکردند. گوستاسفون هم به دلیل آسیب شدید مغزی توانایی شهادت دادن را نداشت و به همین دلیل این پرونده بعد از بی نتیجه ماندن جست و جو ها برای پیدا کردن قاتل و نبود مدارک کافی برای ادامه ی تحقیقات حل نشده باقی ماند.
۲) زودیاک

قتل های سریالی زودیاک احتمالا بعد از سری قتل های جک قصاب بدنام ترین قتل های سریال تاریخ هستند. برای حل پرونده ی این سری قتل ها حدود ۲۵۰۰ نفر مورد بازجویی قرار گرفتند. بر طبق بررسی ها ۳۷ نفر قربانی این قتل ها بودند که همه ی آنها سنی بین ۱۶ تا ۲۹ سال داشتند. جست و جو های گسترده ای برای پیدا کردن اجساد قربانیان انجام گرفت ولی تنها جسد ۴ پسر و ۳ دختر شناسایی شد. دلیل نام گذاری این قتل ها این است که قاتل از تکه های روزنامه برای فرستادن پیام خود استفاده می کرد که همین کار او را غیر قابل ردیابی کرده بود. افراد زیادی برای شناسایی زودیاک تیوری های بسیاری ارایه دادند ولی هیچکدام از این نظریه ها به نتیجه ای نرسید تا این قتل های سریالی جز بزرگترین پرونده های حل نشده ی تاریخ قرار گیرد.
۳) قلب بتسی

بتسی دختر ۲۲ ساله ای بود که در کالجی در پنسیلوانیا تحصیل میکرد و بر طبق گفته های خانواده اش زندگی کاملا عادی داشت. این دختر در تاریخ ۲۸ نوامبر ۱۹۶۹ مانند هر روز به کتابخانه رفت و مشغول مطالعه شد. همه چیز کاملا عادی بود تا اینکه در ساعت ۴:۵۵ دقیقه عصر دچار حمله ی قلبی شد. دو نفر از کسانی که در کتابخانه بودند با دیدن بتسی درخواست کمک کرده و مشغول انجام عمل CPR شدند تا زمانیکه عوامل اورژانس به کتابخانه برسند. آسیب های وارده به بتسی به دلیل لباس های قرمز رنگی که پوشیده بود تا رسیدن به بیمارستان نامشخص ماندند. بعد از رسیدن به بیمارستان این دختر در ساعت ۵:۱۹ در گذشت. پزشکان در عین ناباوری دلیل مرگ این دختر را صدمه ی شدید قلبی به دلیل ضربه ی چاقو اعلام کردند. نیروی پلیس آمریکا تحقیقات را برای پیدا کردن مسبب این قتل شروع کردند. افراد حاضر در کتابخانه مورد بازجویی قرار گرفتند و تمامی فیلم های دوربین مداربسته بازبینی شدند ولی هیچ مدرکی برای حل این پرونده پیدا نشد. با وجود همه ی تلاش ها این پرونده به دلیل نبود هیچ مدرک و مضنونی حل نشده باقی ماند و هیچوقت قاتل شناسایی نشد.

قتل های بزرگ و حل نشده ی تاریخ - قسمت اولمترجم : پویا ( از همکاران و کاربران سایت )

محمد

:0

djojfojasd

آخری O_____o

محمد

ببین محمد این چاقو خورده ولی چون لباسش قرمز بوده این وش کورا ندیدن xD

مهدی

این زودیاک فیلمشو الان دیدم کف کردم.عجب بوزی بود...بنظرم کارِ همون آلِن بود

رامین

دختره چطورچاقوخورده ولی دوربینهاچیزی روثبت نکردن بایدکارمندای کتابخونه اساسی بازجویی میشدن

محمد

این آخریرو میشه توضیح بدبد من هیچی نفهمیدم
نگه کسی که چاقو میخوره نباید خون بیاد ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آراد مرد

ممنون

عباس

عالــــــی بود. ممنون برای مطالب

ارسال نظر جدید