ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
حتی بیگناه ترین انسان ها هم ممکن است روزی دست به قتل بزنند. این قسمت تاریکی از وجود بشر است که هیچوقت درک نخواهد شد. از مشهورترین تا دردناک ترین ، این ها پرونده های حل نشده ای هستند که شما را میخکوب میکنند. خیلی از این قتل ها به حدی وحشیانه هستند که به عنوان رسوایی جامعه ی بشری در اذهان باقی مانده اند.۱) قتل با تیلنول

در سال ۱۹۸۲ یکی از مرموز ترین و عجیب ترین قتل های سریالی تاریخ اتفاق افتاد. آدام یانوس یک مرد عادی با زندگی کاملا طبیعی بود. آدام در پاییز سال ۱۹۸۲ به دلیل دردی که در قفسه ی سینه ی خود احساس میکرد به استفاده از تیلنول که قرصی آرام بخش و مسکن است روی آورد. اما در کمال تعجب ، کمتر از یک ساعت بعد جسد بی جان او پیدا شد. در همان شب خواهر زن و برادر زن آدام نیز به دلیل استفاده از همین قرص مردند.
تحقیقات برای مشخص شدن دلیل اصلی مرگ اعضای این خانواده شروع شد ولی همچنان گزارش مرگ ها ادامه داشت.
گزارش هایی از مرگ دختری ۱۲ ساله و دو دختر جوان دیگر به اداره پلیس رسید. هیچکدام از این افراد به یکدیگر و خانواده یانوس ارتباط نداشتند و تنها نقطه ی اشتراکشان مصرف قرص تیلنول بود.
تحقیقات در حال پیگیری بود ولی در مدت کوتاهی همه ی آنها به حالت تعلیق در آمده و پرونده به طور کلی مختومه اعلام شد.
مدت ها بعد افرادی آگاه در اداره ی پلیس خبر از آلوده بودن قرص های تیلنول به سیانید و رشوه های عظیم پرداخته شده برای مختومه کردن پرونده ی این مرگ ها که حالا به قتل تبدیل شده بودند ، دادند.
این پرونده با وجود پوشش خبری عظیم به جایی نرسید و مسببین و عاملان قتل این ۶ نفر هیچوقت پیدا نشدند.

۲) مرگ نیکول براون و ران گولدمن

یکی از پر سر و صدا ترین پرونده های قتل تاریخ ، داستان قتل همسر فوتبالیست معروف و محبوب آمریکایی ، او جی سیمپسون است که همچنان حل نشده باقی مانده است.
او جی سیمپسون بعد از درگیری با همسرش نیکول براون برای تفریح و خوشگذرانی به وگاس میرود ولی در کمتر از یک روز با خبر مرگ همسر و دوست پسر همسرش مواجه می شود. در صحنه ی قتل نیکول براون و ران گولدمن مدارک بسیاری به جای مانده بود. از رد خون و رد کفش تا دستکش های قاتل و تار موی او جی سیمپسون در ماشین و صحنه قتل پیدا شدند. در دادگاه تمام مدارک بر علیه او جی سیمپسون بود ولی گروه وکالت او جی موفق شدند کلیدی ترین سر نخ بر علیه او را که دستکش های چرم پیدا شده بود از پرونده حذف کنند. دستکش ها اندازه ی دست او جی سیمپسون نبودند و با مشخص شدن نژادپرست بودن کارآگاه اصلی پرونده که تمام مدارک را پیدا کرده بود ، هیات ژوری با حذف این مدرک رای به بی گناهی او دادند.
دادگاه این پرونده با هیاهوی بسیاری همراه بود و درگیر شدن قاضی و وکیلان در بحث نژادپرستی پرونده را کاملا پیچیده کرد ولی در انتها و بعد از گذشت چند دهه قاتل و مسبب اصلی مرگ ران گولدمن و نیکول براون شناسایی نشدند تا این پرونده به یکی از بزرگترین راز های دنیا تبدیل شود.

۳) پا

از سال ۲۰۰۵ تاکنون ۵ پای انسان که بعد از قطع شدن همچنان در کفش های ورزشی بودند ، در ساحل پیدا شده است. نظریه های زیادی در ارتباط با این پاها گفته شده اند. عده ای این پاهای قطع شده را به کارتل های مواد مخدر نسبت میدهند و معتقدند قطع عضو روشی برای فرستادن پیام به گروه های مخالف است. اما عده ای دیگر باور دارند این پاها متعلق به مسافران هواپیمای سقوط کرده در سال ۲۰۰۵ هستند که همچنان و بعد از ده سال آب آنها را به ساحل میاورد.
تحقیقات زیادی روی این پاها انجام گرفته ولی خون و DNA این پاها با هیچ فردی در بانک اطلاعاتی تطبیق نداشته است.
این پرونده به دلیل نبود مدارک و شواهد کافی حل نشده باقی مانده است تا ذهن خیلی ها همچنان به آن معطوف باشد.
Arsham

اوجی سیمپسن سیاه پوست بود ... سناریو سریال American crime story از روی همین داستان نوشته شده . دوستانی که علاقه دارن پیشنهاد میکنم ببینن

omid

خوب بود ...
لطفا در مورد شخصیتای عجیب هم مطلب بزاریدمثل Grady StilesوSchlitzie

Saeed slayer

ون بود ولی گروه وکالت او جی موفق شدند کلیدی ترین سر نخ بر علیه او را که دستکش های چرم پیدا شده بود از پرونده حذف کنند. دستکش ها اندازه ی دست او جی سیمپسون نبودند و با مشخص شدن نژادپرست بودن کارآگاه اصلی پرونده که تمام مدارک را پیدا کرده بود ، هیات ژوری با حذف این مدرک رای به بی گناهی او دادند.
.
.
.
من متوجه نشدم, میگین تمام مدارک علیه او جی بوده,, پس , اگه دستکش‌ها اندازش نبودن پس مدرکی میشه برای تبرئش نه علیه‌ او جی! ولی شما میگین مهمترین مدرکی که علیه‌هش بوده رو خذف کردن, , پس اگه وکلا این مدرک رو یجوری حذف کردن پس او جی طبیعتا باید مجرم شناخته میشد! من به تناقض رسیدم والا! نژاد پرستی هم متوجه نمیشم, او جی مگه سفیدپوست نبود؟ پس بحث نژادی برای چیه, بحث نژادی معمولا موقعیه که متهم سیاه پوست باشه! توضیح لطفا!

فرشته

خیلی بد بود.پست قبلی و قبلیش هم همینطور.قبلا خیلی بهتر بود.
درباره فرقه رائلیان و خدایان آنوناکی پست بزارید.
و همینطور درباره جهانهای موازی و کرم چاله ها.مرسی اه
در ضمن من مایل به همکاری ام البته اگه علایق من همسو با هدف سایت باشه...

پاسخ :

دوست عزیز برای همکاری به ما ایمیل بزنید : wonders237.contact@gmail.com

علیرضا

ممنون جالب بود.

saeed

زیاد کامل و خوب نبود فردین جان خودت بزار لطفا

ارسال نظر جدید