ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
در اوايل ماه سپتامبر 2016 فيلمي از ديده شدن يک يوفوي عظيم در يکي از روستاهاي دور افتاده ي کشور مالزي به اشتراک گذاشته شد که نمي توان به سادگي از کنار آن گذشت و به گفته ي خيلي ها مي تواند يکي از اصلي ترين مدارک وجود بيگانگان باشد. آيا اين فيلم به تنهايي مي تواند وجود بيگانگان را اثبات کند؟!

افرادي که به نحوي مورد حمله ي بيگانگان قرار گرفته بودند، اين فيلم عجيب و غريب را لحظه اي که يک يوفو به طرز غيرمنتظره اي در آسمان يکي از روستاهاي دور افتاده ي مالزي پرواز مي کرد گرفتند که در آن صداي جيغ و فرياد ناظران کاملا واضح است و البته اين يوفو بار ديگر بر مي گردد و در آسمان به شکلي عجيب ناپديد مي شود.

نکته ي جالب ديگر اين يوفو آن بود که هاله ي نورهاي آن که از مرکز يک ديسک نشأت گرفته بود با سفينه ي فضايي اي که برنده ي اسکار حماسه ي علمي-تخيلي شد، مقايسه مي شود!

اين فيلم در ابتدا توسط يک وبلاگ نويس محلي ناشناس در کوالا کراي که در 230 مايلي پايتخت کشور مالزي يعني کوالالامپور است، به اشتراک گذاشته شد. او ادعا مي کند که هيچ شکي در صحت اين فيلم نيست و براي اثبات آن، مکان دقيق فيلم در اين روستاي دور افتاده را اعلام کرد که بدين منظور احيانا مکان آن اشتباه گرفته نشود.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "همه چيز در فيلم مشخص است و هر کسي که اين شيء را ديده متقاعد شده که واقعا با چه چيزي رو به رو شده است. اين يک مکان دور افتاده است که مردم به ندرت حتي يک هواپيما در آنجا مي بينند، چه برسد به يک سفينه هاي فضايي. اما واقعا تفاوت بسياري بين اين دو وجود دارد و هرکسي اين تفاوت را احساس مي کند. بعضي ها مي گويند که اين کليپ اديت شده و تغيير يافته است ولي واقعي به نظر مي رسد. اما بسيار واضح است که اين شيء پرنده نه يک هواپيماي نظامي و نه يک هواپيماي تجاري است."

اما با اين وجود پليس محلي به شکلي مرموز و غيرمنتظره خيلي سريع اين اتفاق حيرت انگيز را رد کرد و سخن گوي رسانه هاي محلي اعلام کرد که هيچ گزارشي از ديده شدن بشقاب پرنده در محل داده نشده! اما کساني که آن يوفو را ديده اند کاملا با او مخالف اند. آن ها از پليس محلي جواب و مدرکي محکم مي خواهند که واقعا با چه جيزي رو به رو شده اند. اين واقعه همچنان به صورت مرموز باقي مانده است.


مترجم: نبیل زارعی (از همکاران و مترجمان سایت)

عقاب

زمان هیتلر بشقاب برنده المان ساخته شده است به ازمایشگاه بشقاب برنده المان به فضایی می روند پس جنگ اخرین شکست خورد با امریکا بشقاب برنده گرفته شد سیاست امریکاوروسیه نقش بشقاب برنده استفاده میکند به نظر مردم باورمی کند این فضایی وجود ندارند

شایان

Fake!!

n.a

الکیه...من خودم با جف چشام سه تا نور عجیب غریب تو اسمون دیدم ولی هنوز قانع نشدم ک سفینه فضایی بوده!!!

اتابک

فیلم واقعیه ولی این جسم غیر زمینی نیست .... میشه اینو از صدایی که تولید میکنه فهمید ...... احتمالا یکی از ابزارهای پیشرفته نظامی روسیه یا آمریکاست

امیرحسین

سلام.
بشقاب پرنده واقعی هست ولی مختص ب آدم فضایی ها نیست
مستندهای زیادی ساخته شده....هیتلر جنگ جهانی دوم بشقاب پرنده ساخته
درحال حاضر کشورهایی مثل آمریکا بشقاب پرنده دارن

وحید

به نظر میاد ساختگی باشه و‌ یا شایدم‌ واقعی باشه ،من خیلی ویدیوهای یوفوها رو دیدم ولی این خیلی مشکوک‌ میزد و خییییلی نزدیک زمین پرواز میکرد!! احتمال میدم 50% واقعی بوده باشه، جالب بود ممنون.

مهدی

سلام داداش گل
از اول که سایتو راه انداختی همیشه میومدم مطالب فوق العادتو می خوندمو و لذت می بردم
الان 11 ماهه سربازم( صفر مرزی) به هیچی دسترسی نداریم 60 کیلومتر از نزدیکترین شهر دوریم ،بعد 50-60 روز که مرخصی میام همیشه اولین سایتی که میام اینجاس .واقعا خسته نباشین کارتون درسته

پاسخ :

قربان شما. ایشالله به زودی تموم بشه و موفق باشی...

محمد گل محمدي

ويديو مال خيلي وقت پيشه من حدود ٢-٣ سال قبل تو اپارات ديدمش

محمد گل محمدي

اين ويديو مال بيشتر از ٣ سال پيشه
جايي نخوندم،اون موقعا تو آپارات ديدمش
منكر وجود يوفو ها نيستم ولي به نظرم اين يكي الكيه

فیروزجاه

به نظر نمیاد کلیپش واقعی باشه

علیرضا

جالبی یوفو اینه که خیلی ها دیدنش و این توی حقیقی بودنش جای تامل باقی میذاره.

محمد

به نظر من واقعیته!
دلیلی نداره این جهان بزرگ و این همه سیاره و ستاره و کهکشان و سحابی و... فقط بخواطر ماها خلق شده باشه!!!!

ارسال نظر جدید