ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
شیطان تا چه اندازه ای میتواند بی رحم باشد؟ آیا شیطان میتواند روح پاک کودکان را به تسخیر خودش درآورد؟ به نظر میرسد پاسخ این سوال بله باشد چراکه مواردی وجود دارند که کودکان اعمالی بسیار مخوف و شیطانی انجام داده اند، خشونت اعمال آنها به حدی زیاد است که پلیس به هیچ وجه به آنها مشکوک نبوده، یکی از این موارد مری بِل است، دختری که حداقل دو کودک را به قتل رساند و به کودکان بسیاری نیز آسیب رساند مورد بعدی پسری است که میتوان او را یک شیطان واقعی نامید، حقیقت این است که در این دنیا توان نفوذ بدی بسیار قوی تر از خوبی است و اینگونه است که این کودکان میکشند...1- مری بِل

مری بل در 26 می 1957 در انگلستان متولد شد، هویت واقعی پدر و مادرش تا سال ها بعد از معروف شدنش برای عموم نامعلوم بود تا اینکه در سال 1998 و در مصاحبه ای مفصل با گیتا سِرنی مری بل حقیقت را درمورد هویتش فاش کرد.

مادر مری بل یک فاحشه بود که پس از تولد مری حداقل دوبار سعی کرده بود او را به قتل برساند، زندگی مری بل بسیار مغشوش و بد بوده و همین مسائل باعث شد که او تبدیل به یک هیولای به تمام معنا شود.

اولین عمل و شیطانی ترین عمل مری بل به 25 می 1968 و دقیقا یک روز قبل از تولد 11 سالگیش برمیگردد زمانی که او پسری 4 ساله به نام مارتین براون را در گوشه ای خلوت به دام انداخت و خفه کرد، پس از این عمل او در نوشته ای که برای یتیم خانه ی محلی نوشته بود مسئولیت قتل را به عهده گرفت اما پلیس آنرا تنها یک شوخی برای نشان دادن خود معرفی کرد و هیچگونه بازجویی و شکی در این زمینه به میان نیامد.در 31 جولای 1968 مری بل و دختر 13 ساله دیگری به نام نورما جویک قتلی بسیار وحشتناک مرتکب شدند که در آن پسری سه ساله به نام برایان هوو را خفه کرده و جسدش را رها کردند، این گونه به نظر میرسد که چند ساعت پس از این عمل مری بل به محل قتل برگشته و یک حرف "M" را بر روی شکم مقتول و به وسیله ی تیغ نوشته باشد، پس از این عمل او به وسیله ی قیچی مقداری از موی سر برایان هوو را به یادگاری برداشته بود و همین طور آلن تناسلی او را بریده و رها کرده بود.

شواهد نشان میدهد که مری بل در طول این مدت حداقل اقدام به سه قتل دیگر نیز داشته که  قادر به اتمام کار خود نشده بود.

در نهایت پس از تحقیقات پلیس مری بل و دوستش دستگیر شدند که بررسی های دقیق تر نشان میداد که او یکی از قتل ها را به تنهایی و دیگری را به کمک دوستش انجام داده است، هرچند در نهایت ثابت شد که دوستش در عمل کشتن کمکی به او نکرده و او این کار را به تنهایی انجام داده است.


(مری بِل 1998 )

مری بل در سن 11سالگی به بالاترین مجازات ممکن یعنی 12 سال زندان محکوم شد، او در مدت زندان تحت آموزش های مدنی و آماده سازی برای ورود مجدد به جامعه قرار گرفت و در نهایت در سال 1980 آزاد شد و تا سال 1998 به دستور دادگاه هیچ گونه اطلاعاتی درمورد هویت او منتشر نشد.

مری بِل هم اکنون مادر بزرگ است!

-----------------------------------------------------

2- جِسی پومروی

جسی پومروی یک شیطان در جلد کودک بود! او از همان تولد از یک مشکل جسمی کوچک رنج میبرد که آن هم سفیدی مردمک چشم راست او بود، همین مسئله باعث شد که او چهره ای بسیار وحشتناک داشته باشد، پومروی متولد 29 نوامبر 1859 ایالت ماساچوست آمریکا بود و پدرش سرباز سابق ارتش بود.

بر اساس مدارک پلیس بین سال های 1871-1872 گزارشاتی مبنی بر حمله ی یک پسر با سنی بین 10-15 سال  در کوچه ای خلوت به تعدادی از بچه های مدرسه ی هم جوار همان محل وجود داشت که شدت حملات بسیار بالا بود به طوری که تعدادی از بچه هایی که به آنها حمله شد زخم هایی برای همیشه برداشتند.پلیس درنهایت در انتهای سال 1872 او را دستگیر و دادگاه او را به زندگی در بیمارستان بیماران روانی تا سن 18 سالگی محکوم کرد، اما رفتار او در این مدت به حدی مطلوب بود که بر اساس حکم دادگاه تنها پس از 2 سال او از این بیمارستان آزاد شد.

در این مدت مادر او یک فروشگاه لباس داشت و برادر بزرگترش نیز روزنامه میفروخت، پس از آزادی پومروی و تنها یک ماه پس از آزادی او پلیس جسد دو کودک8 و 9 ساله به نام کتی کارن و هوراس میلر را یافت، بدن آنها به شدت آسیب دیده بود و هردو به وسیله ی یک جسم تیز کشته شده بودند.

شباهت قتل ها به اعمال گذشته ی پومروی به حدی به هم شبیه بود که پلیس بلافاصله او را دستگیر کرد، تنها یک روز بعد او به قتل ها اعتراف کرد، پس از تشکیل 6 جلسه ی دادگاه در 26 دسامبر 1874 پومروی به زندان در زندان جوانان که محلی بسیار بد بود محکوم شد و قرار بر این شد که پس  از رسیدن به سن قانونی اعدام شود.اما در نهایت به علت سن بسیار کم جسی پومروی،  پس از سه جلسه ی طولانی مدت در دادگاه حکم اعدام او به حبس ابد در زندان انفرادی تبدیل شد جایی که او تا انتهای عمرش در آنجا بود و در نهایت در سال 29 سپتامبر 1932 و در سن 72 سالگی در گذشت.

آبی

ایول feredi خودمی(از این به بعد بجای فردین بهت بگیم:)))

عرفان

یاد فیلم sinister افتادم

.نفس.

این دوستمون فک کنم تاحالا با داعش آشنا نشده که میگه چجوری

حسین

چجوری یه بچه میتونه این کارا رو انجام بده؟!
ممنون

ali

درباره
استنلي كوبريك هم مطلب بزارين

پاسخ :

چی بزارم؟...مطالب سینمایی زیاد ربطی به چیزایی که تو سایت هست نداره

ارسال نظر جدید