ادامه فعالیت واندرز در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال می گردد و سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد


برای پیگیری اخبار واندرز۲۳۷، ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید
وب سایت واندرز پس از انتشار اخبار و مطالب خواندنی، تصمیم به فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز گرفته است. مطالب کوتاه و جذابی که نمی تواند به عنوان مقاله در سایت قرار بگیرد در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام سایت درج خواهند شد. در ادامه مطلب شما را با این دو راه ارتباطی جدید آشنا خواهیم کرد...
صفحه اینستاگرام واندرز محل مناسبی برای پیگیری روزانه مطالب اختصاصی واندرز است. عکس ها و تصاویر جذاب و عجیبی هر روزه در این صفحه قرار میگیرد. از شما دعوت می کنیم تا به صفحه ما آمده و آن را دنبال نمایید.


آدرس : https://www.instagram.com/wonders237
دیگر راه ارتباطی ما با شما کانال تلگرام اختصاصی سایت است. شما می توانید با عضویت در کانال، هر روز پیگیر موضوعات جدیدی باشید که ممکن است در سایت موجود نباشد. کانال این امکان را به شما می دهد که به سریع ترین روش ممکن به مطالب جدید ما دسترسی پیدا کنید.


آدرس : https://telegram.me/wonders237

در کنار حضور در شبکه های اجتماعی، به کمک همکاران عزیزمان سعی در انتشار مطالب بیشتر در سایت نیز هستیم. مطالب جذاب و عجیبی که به صورت اختصاصی ترجمه شده و در اختیار شما قرار می گیرند. به زودی مقالات بیشتری در سایت قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب به این سه روش در خدمت شما خواهیم بود.

مدیریت شبکه های اجتماعی واندرز بر عهده همکار عزیزمان جناب آقای نبیل زارعی خواهد بود. شما دوست عزیز هم می توانید برای همکاری با ما از طریق ایمیل در تماس باشید.
با تشکر، مدیریت واندرز۲۳۷


محسن

با سلام و خسته نباشید
مطالب سایتتون جالب و خوندنی هستند ولی بسیار دیر اقدام به بروز رسانی می شه و این مسئله از حوصله اعضاء و دنبال کنندگان خارجه، همونطور که در کامنت های قبلی نیز دوستان بارها اشاره کردند
شما بعد از 20 روز این مطلب رو گذاشتید که مطلب خاصی هم نیست، تنها جنبه معرفی داره
لطفاً یه فکری بکنید

سپاس از زحمات شما

وحید

سلام ،میدونیم که ترجمه و مطالب اختصاصی گذاشتن در سایت کار دشوار و سختی هستش ولی پیشنهادی دارم که مطالب و داستان های عجیب و واقعی رو کوتاه بذارید(چند خطی و کوتاه) و تعداد پُست ها رو بیشتر کنید،،اینطوری به نظرم خیلی راحت تره این که مطالب هر پست چندخطی و کوتاه باشه ولی تعداد پست زیاد..ممنون از شما بابت سایت فوق العاده تون.

سعید

سایتتان مطلب بسیارکم است...یک فکری کنید

ارسال نظر جدید